Написать новое сообщение про дом Šaurā 11
Аноним: Varėtu ieteikt pagalmā labiekārtot bėrnu laukumu un noasvaltėt iekšpagalmu...varbūt savācam parakstus....jā un vėl varėtu iestādit košumkrūmus....starp citu vienu bėrzu iestādīja tėvs savam dėlam par godu dzimśanai pretīm logiem....tagad tam jau ir pāri 40 un šis dėls ir nu jau mans vīrs...labas tradīcijas, vai ne.....
Sanita: Var noorganizēt. Vajag pacelt šo jautājumu kopsapulcē, pie reizes arī savākt parakstus. Ar koku stadīdašanu nav tik viegli, kā liekas no sākuma. Ir tā, kā visas vietas, kur jūs plānosiet iestādit kokus vai krūmus ir jāsaskaņo ar apkalpošanas firmu vai DDzKSU, jo tajās vietās var būt mājas komunikācijas, kuras var sabojāt. Tā kā, re kur vēl viens uzdevums mājas vecākajam.
Par bērzu foršs stāsts!:) Noteikti vajag turpināt tradīciju)))
 Оформлена проблема: Нужно благоустроить детскую площадку
 Оформлена проблема: Нужно заасфальтировать двор
Инга: Тут незаконно открыто кафе?=)
Источник: www.gorod.lv
Аноним: Izskatās,ka śī mājas lapa ir żurnālistu fiśka, iegūt info un vairāk nekas
Ineta: Redzēju, ka daudz cilvēku griežās ar lūgumiem sakārtot teritorijas, kurām neviens no sētniekiem nepievērš uzmanību. Problēma bija sakārtota, iedzīvotāji ir apmierināti.
No otras puses, visi procesi nav atkarīgi no vienas instances. Nav korekti prasīt no vieniem risināt problēmu, kad reāli par šo atbild cita konkrēta iestāde. Ko var izdarīt, tikai pakustināt uz priekšu un sekot līdzi.
Rita: Mēs tik daudz informācijas varam atrast šeit, kā citas mājas risina savas problēmas, ņemt vērā un izmantot šo pieeju nākotnē savas mājas praksē.
Аноним: Kas ir mājas vecākais...kā to lai zin?
Inese: Kad jums būs nākamā iedzīvotāju sapulce?
Аноним: Kopš mājas celtniecības 1970.gadā mājai nav mainīti stāvvadi....ieteikums tos nomainīt!
Inga: Mājas vecākais ir lietas kursā par šo? Kāds minēja šo problēmu kopsapulcē?
Аноним: Nevis toloka,bet talka
Ксюша: Толока - на русском. На лат.яз. - Talka.
Аноним: Kāpņu telpas 2.st.izliku puķu podu skaistumam.Vakar redzėju,ka kaimiņiene to paņėma uz savu dzīvokli...domāju,ka vėlėjātos to paliet,bet nė....izrādās nozagt...lūdzu nolieciet to atpakaļ.....lai priecė citus!
Inga: Labais:D Iepatikās puķe))