Latvijas sieviešu hokeja izlase zaudē vietu PČ pirmās divīzijas A grupā

Latvijas sieviešu hokeja izlase piektdien zaudēja vietu pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā.

Latvijas hokejistes aizvadītajā mačā ar rezultātu 2:5 (0:3, 2:0, 0:2) zaudēja Austrijai, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Latvijas izlases labā vārtus guva Ilze Bičevska un Sarma Ozmena.

Pēc pirmā perioda Latvijas valstsvienība bija iedzinējos ar 0:3, tomēr otrajā trešdaļā divus vārtus izdevās atgūt, reizi precīzi metot mazākumā. Tomēr noslēdzošās 20 minūtes aizritēja ar austriešu pārākumu, un latvietes turnīrā piedzīvoja zaudējumu.

A grupas kopvērtējumā Latvijas izlase kārtu pirms turnīra beigām pie punktiem nav tikusi un augstāk par pēdējo pozīciju vairs nevar pakāpties. Līdz ar to nākamajā gadā hokejistēm būs jācīnās pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā.

Pēdējās kārtas spēlē Latvijas hokejistes tiksies ar Dāniju.