Написать новое сообщение про дом Vienības 34A
Лера: У вас дом на солнечной стороне, а как летом живется? Духота или неплохо?
Viktors: Ну, вообще-то особо не жалуемся, конечно бывает иногда, что припекает солнышко, но это решается шторами или рулонными жалюзями :)
Квартира № 41 впервые подключилась к сайту
27.03.2015 18:37
Аноним: Labdien!

Vēlētos apspriest jautājumu par mājas Vienības ielā 34a ieejas durvju nomaiņu. Interesējos DDzKSU par iespēju nomainīt ārdurvis, tika sniegta atbilde, ka ir jāsavāc vairāk kā 50% mājas iedzīvotāju parakstu. Sakarā ar to, ka mūsu mājas iedzīvotāju sapulces notiek ar lieliem skandāliem, cik noprotu neviens nevēlas uzņemties atbildību par mājas remontadrbu uzsākšanu. Varbūt šeit mēs varētu apspriest šo jautājumu?
Anda: Jāņem parakstu savākšanu savās rokās, savadāk, vēl ļoti ilgu laiku nekas nemainīsies. Ja Jums sāp sirds par Jūsu māju, tad jāsāk kko darīt:)
 Оформлена проблема: Нужно заменить дверь подъезда
Viktors: Nedomāju, ka durvju nomaiņa dos kādu pozitīvu rezultātu, ja doma ir novērst nepiederošo staigāšanu. Cik man ir zināms, tad vienā no dzīvokļiem tiek sniegti pakalpojumi vīriešiem, savukārt manā paša kāpņutelpā mēdz staigāt jaunieši, kas dodas uz 49.dzīvokli, kur bieži nakts vidū notiek jautra uzdzīve. Savukārt man kaimiņos dzīvo veca kundze ar dēlu alkoholiķi, kurš regulāri rīko skandālus un pie kura mēdz piestaigāt tādi paši kā viņš. Tā visa rezultātā jau ne vienas vien durvis ar koda atslēgām ir tikušas izdemolētas. Tāpat būs arī ar jaunajām...
Квартиры № 58 № 61 № 48 впервые подключились к сайту.
26.03.2015 11:14
Mich-админ: Куда пропали соседушки ?
Len4ik: Во дворе нашего дома после ремонта дорог уже год стоят открытими канал. колодца.И всем пофиг.Может кто подскажет куда обратится. #жалоба #люк #двор
Неведома Зверушка: В Спорт-лото.
Ptica: Я как-то слушала по радио исполнительного директора Думы. Так поняла, что за многие такие вещи отвечает самоуправление. Может быть есть смысл туды звонить.
Квартиры № 55 № 45 впервые подключились к сайту.
21.12.2011 10:43