Karīna из дома Zeļinska 13

Сообщения от Karīna:

Karīna: 1.Liela problēma ar karsto ūdeni. Ilgi jāgaida karstais ūdens. Neredzu jēgu maksāt tādus rēķinus!!!
2. Ārā vēl nav tik silti, lai atslēgtu apkuri. Vidēja diennakts tempertūra istabās nesasniedz vairāk par 17-18 grādiem...
МойДом.LV: 1. Tā ir diezgan bieža problēma vairākās Daugavpils daudzdzīvokļu mājās. Problēma var būt mājas apkures ierīcēs. Kā var risināt šo problēmu:
- pasūtīt projektu pie sertificētā projektētāja (informāciju var saņemt SIA "DDzKSU" tehniskajā daļā);
-pēc izstrādātā projekta saskaņošanas ar SIA "DDzKSU", iedzīvotāji var izpildīt montāžas darbus ar saviem spēkiem, pasūtot apkures noliešanu pa tālruni 654-76100 (avārijas dienests).
-Montāžas darbus var izpildīt arī SIA "DDzKSU" speciālisti kā maksas pakalpojumu, pēc rakstiska iesnieguma;
pēc darbu izpildes SIA "DDzKSU" speciālisti veiks jauno apkures ierīču atbilstības pārbaudi projektam un piepildīs apkures sistēmu ar ūdeni, montāžas kvalitātes pārbaudei;
-SIA "DDzKSU" tehniskās daļas tālruņi 654-34043, 654-07273, pieņemšanas laiks: otrdiena 09:00 - 11:00, trešdiena 15:00 - 17:00, 313.kab.

2. SIA “DDzKSU” saņem iesniegumu no iedzīvotājiem ar lūgumu atslēgt vai pieslēgt apkures sistēmu. Lēmumu pieņem dzīvokļu īpašnieku un īrnieku kopsapulcē, vai arī to var iesniegt mājas vecākais, ja viņam/viņai ir tāda pilnvara. Apkures atslēgšana vai pieslēgšana var notikt arī pēc iedzīvotāju uzstādītiem parametriem.
 Оформлена проблема: Нужно долго проливать горячую воду
 Оформлена проблема: Рано отключили отопление
Viktors: Karīna, Jūsu mājas problēma ir vai nu aizsērējušās cirkulācijas līnijas caurules vai to neesamība. Cirkulācija norit caur dvieļu žāvētājiem, bet dažās mājās tie tiek mērķtiecīgi demontēti, caurules aizmetinātas un cirkulācijas vairs nav... tad ir divi varianti - vai nu vienoties ar citiem dzīvokļu īpašniekiem un caurules nomainīt (ierīkot no jauna) vai uzstādīt el. boileri savā dzīvoklī. Tas nebūt nav pārāk grūti, pats esmu ar to nodarbojies
Юлия: У нас есть циркуляция, но я не понимаю, зачем она нам, если осталось всё так, как и было до её установки, деньги только платим неизвестно за что. Толком циркуляция работала ровно неделю. Горячую воду опять надо пропускать, я уже молчу про то, что после 12 ночи горячая вода вообще пропадает, отопления нормального нет, на улице было плюс 6, а батареи холодные.