Anda

Сообщения от Anda:

Аноним: Labdien!

Vēlētos apspriest jautājumu par mājas Vienības ielā 34a ieejas durvju nomaiņu. Interesējos DDzKSU par iespēju nomainīt ārdurvis, tika sniegta atbilde, ka ir jāsavāc vairāk kā 50% mājas iedzīvotāju parakstu. Sakarā ar to, ka mūsu mājas iedzīvotāju sapulces notiek ar lieliem skandāliem, cik noprotu neviens nevēlas uzņemties atbildību par mājas remontadrbu uzsākšanu. Varbūt šeit mēs varētu apspriest šo jautājumu?
Kitija: Var pavisam vienkārši to noorganizēt. Tā vismaz mēs ar visiem iedzīvotājiem risinājām jautājumu par domofona uzstādīšanu.
Sagatavojiet parakstu lapu, kur būs atainots dzīvokļa nr. un iedzīvotāja kontakti. Brīvajā mirklītī izstaigājiet visus dzīvokļus un savāciet parakstus. Vienā vakarā var šo sakārtot.
Pēc tam DDzKSU operatīvi sakārtos Jūsu problēmu.
Anda: Jāņem parakstu savākšanu savās rokās, savadāk, vēl ļoti ilgu laiku nekas nemainīsies. Ja Jums sāp sirds par Jūsu māju, tad jāsāk kko darīt:)
 Оформлена проблема: Нужно заменить дверь подъезда
Viktors: Nedomāju, ka durvju nomaiņa dos kādu pozitīvu rezultātu, ja doma ir novērst nepiederošo staigāšanu. Cik man ir zināms, tad vienā no dzīvokļiem tiek sniegti pakalpojumi vīriešiem, savukārt manā paša kāpņutelpā mēdz staigāt jaunieši, kas dodas uz 49.dzīvokli, kur bieži nakts vidū notiek jautra uzdzīve. Savukārt man kaimiņos dzīvo veca kundze ar dēlu alkoholiķi, kurš regulāri rīko skandālus un pie kura mēdz piestaigāt tādi paši kā viņš. Tā visa rezultātā jau ne vienas vien durvis ar koda atslēgām ir tikušas izdemolētas. Tāpat būs arī ar jaunajām...