“Daugavu” derbijā pārliecinoša uzvara Daugavpilij

foto sportacentrs.com

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas spēlē starp divām "Daugavas" komandām turnīra līderi daugvapilieši savā laukumā ar 3:0 pārliecinoši apspēlēja rīdziniekus.

Līdzšinējās trijās spēlēs pārliecinošus panākumus guva Daugavpils "Daugavas" futbolisti – divos mačos daugavpilieši uzvarēja sausā (4:0 un 3:0), bet reizi tā spējusi gūt goda vārtus – 3:1

Daugavpilieši spēli iesāka aktīvi un apņēmīgi. Mača desmitajā minūtē Polovinčuks asistēja Jermolajevam, kura sitienu ar roku bloķēja Sokoļskis, un uz rīdzinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Sokolovs – 1:0. Pirmā puslaika vidū Polovinčuks atkal nodemonstrēja savu meistarību, atdodot labu piepēli Kovaļovam, kurš precīzi sita vārtu labajā stūrī – 2:0.

Otrā puslaika sākumā daugavpiliešiem izdevās pārsvaru vēl vairāk palielināt, kad pēc Ziziļeva piespēles ar galvu 3:0 panāca Jermolajevs. Mača turpinājums aizritēja ar daugavpiliešu pārsvaru, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

20.09.2012 , 10:40