Līvānu jaunais dambretists gūst Latvijas mēroga uzvaru 1

No 15. līdz 17.februārim Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionātu fināls klasiskajā un ātrspēlē 64 lauciņu dambretē U-13, U-16 vecuma grupai un U-19 vecuma grupas junioriem. Par to informē Līvānu novada portāls.

Sacensībās piedalījās Latvijas 66. Skolēnu sporta spēļu labākie dalībnieki. Katrā vecuma grupā maksimālais dalībnieku skaits – 10. Finālā piedalījās dambretisti no Rīgas, Siguldas, Limbažiem, Tīnūžiem, Kuldīgas.

Startējot pirmo gadu U – 13 vecuma grupā Līvānu sporta skolas audzēknis Ilmārs Štolcers sīvā cīņā izcīnīja čempiona titulu gan klasiskajā spēlē, gan ātrspēlē.

Savukārt U – 19 vecuma grupā junioriem pārliecinoši 1. vietu izcīnīja Valdis Vizulis.

Nedaudz sportiskas veiksmes pietrūka mūsu skolas audzēknei Adrianai Divrai, kura U – 13 grupā izcīnīja 4. vietu klasiskajā dambretē, piekāpjoties tikai spēcīgākajām Bolderājas meitenēm, bet pieveicot Valmieras, Kuldīgas, Limbažu/Salacgrīvas meitenes.

Jaunos dambretistus sacensībām sagatavoja Valerjans Vizulis un Jānis Auzāns.

Malači! Lepojos! Paldies Latvijas lepnumam Auzānam un pārējiem, kas bērnus māca, atbalsta un trenē!