„Daugava” mazākumā nospiež un uzvar „Mettu/LU”

Latvijas futbola Virslīgas spēlē Daugavpils „Daugava” savā laukumā, gandrīz visu otro puslaiku spēlējot mazākumā, prata pieveikt „Mettu/LU” ar rezultātu 3:0, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Divi vārti Ibrahimam Babatundem.

Spēles pirmais puslaiks pret čempionāta pastarīti izvērtās skatāms. Abām komandām bija iespējas gūt vārtus, bet daugavpiliešiem tās bija krietni vien labākas. Vairākās epizodēs bumbu neizdevās iebakstīt vārtos pat no pāris metru attāluma, tādēļ pēc pirmā puslaika 0:0. Negaidīts notikumu pavērsiens izvērtās otrā puslaika sākumā – Aleksandrs Solovjovs kļūdījās laukuma centrā un Mārtiņš Milašēvičs izrāvās vienatnē pret „Daugavas” vārtu vīru Aleksandru Vlasovu. Pie paša soda laukuma Milašēviču nogāza Jurijs Sokolovs, par ko saņēma sarkano kartīti.

Ieguvuši skaitlisko vairākumu „Metta” spēlētāji drošāk sāka doties uz priekšu, taču gūt vārtus nespēja. „Daugava” savu iespēju sagaidīja 69. minūtē, kad pēc Andreja Kovaļova centrējuma bumbu vārtos iedabūja Ibrahims Babatunde. Pēc piecām minūtēm rezultāts jau kļuva 2:0. Spēcīgi soda sitienu izpildīja Solovjovs, bumba atsitās pret vārtu pārliktni un tad to vārtos ieraidīja Daniels Ola. Spēles pašās beigās pēc Kovaļova centrējuma otros vārtus mačā guva Ibrahims – 3:0.

Latvijas 1. futbola līgā joprojām pirmajā vietā ir BFC „Daugava”, kas viesos ar 1:0 apspēlēja Valmieru.