Volejbols: DU uzvar un atjauno līdzsvaru sērijā

Daugavpils Universitātes volejbolisti sestdien iepriecināja savas komandas atbalstītājus ar uzvaru Schenker Latvijas čempionāta pusfinālā. Sērijā pret “RTU/Robežsardze” rezultāts kļuvis neizšķirts, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Pirmajā spēlē izbraukumā daugavpilieši nespēja izrādīt nopietnu pretestību, piekāpjoties pretiniekam trīs setos, toties Daugavpilī tieši DU kontrolēja notikumus laukumā. Pirmajā setā izcīnīta uzvara ar 25:23, pēc kā sekoja vēl pārliecinošāks panākums – 18:25.

Katastrofāli DU iesāka un arī noslēdza trešo setu, piekāpjoties pretiniekam ar 14:25. Priecē, ka spēlētāji nesalūza un ceturtajā setā atkal demonstrēja labu sniegumu. Notikumiem bagātā galotnē tika izcīnīta uzvara ar 27:25!

Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuvis 1:1. Nākamā spēle 13. martā Rīgā, bet 16. martā atkal komandas cīnīsies Daugavpilī.