Daugavpils triatlonistiem lielisks sezonas pirmais starts

1. jūnijā Dobelē norisinājās pirmās triatlona sacensības šosezon. Triatlona supersprintā daugavpilieši aizņēma 7 no 11 pirmajām vietām, informē Sporta pārvaldes portāls.

Latvijas čempionāts triatlona supersprintā (300 metru peldēšana, 10 kilometru riteņbraukšana, 2,5 km skrējiens) sapulcināja kopumā 70 dalībniekus. Peldēšana tika veikta vietējā upē, kurā ūdens ne tuvu nebija tas siltākais, bet riteņbraukšana un skriešana notika pilsētas ielās.

Par absolūto sacensību uzvarētāju kļuva Lietuvas sportists, bet labākais no daugavpiliešiem bija Artūrs Sprukts, kuram kopsummā trešā vieta, kā arī otrā vieta Latvijas čempionātā un pirmā vieta starp junioriem.

Ceturtais palika Gints Skroderis (3. vieta Latvijas čempionātā), piektais bija Timurs Mamedovs (1. vieta starp jauniešiem), sestajā pozīcijā Ivars Levša. Devītā vieta Kasparam Stivriņam (2. vieta starp jauniešiem), desmitajā vietā Aivars Uzols (1. vieta grupā V50), bet Ingvars Ivanovs ieņēma 11. pozīciju.
Septiņas no 11 pirmajām vietām ieņēma Daugavpils Triatlona centra „Jaunība” audzēkņi.

Starp jaunietēm otrā vieta Viktorijai Jefimovai, bet Anastasija Kočmarjova šajā ieskaitē bija trešā.

Jau šajā nedēļas nogalē Lietuvā notiks Eiropas kausa posms triatlonā junioriem.