“Devils” uzvar viesos un pagarina sēriju

foto halloffamememorabilia.com

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) finālsērijas ceturtajā mačā Ņūdžersijas „Devils” komanda ar 3:1 pratusi apspēlēt Losandželosas „Kings” hokejistus, tādejādi neļaujot karaļiem kausu virs galvām celt savu skatītāju priekšā un pagarinot sēriju līdz pieciem mačiem. Rezultāts sērijā nu ir 3-1 par labu „Kings”.

Pēc trim uzvarētiem mačiem līdzšinējās finālsērijas spēlēs „Kings” šonakt savā laukumā gatavojās noslēgt sēriju savu skatītāju klātbūtnē, taču nekā. Tēlaini izsakoties „Devils” komandas uzvaru šoreiz nodrošināja sajaukums pieredze un jaunība – Martins Brodērs (40 gadi) un Adams Henriks (22 gadi).

Pirmās divas spēles trešdaļas aizritēja bez vārtu guvumiem un rezultāts tika atklāts vien trešās trešdaļas astotajā minūtē, kad vārtus guva Patriks Eliašs. Jau pēc minūtes Drū Dautijs realizēja skaitlisko vairākumu, ļaujot uzgavilēt arī „Kings” faniem. Uzvaras vārtus četras minūtes un 29 sekundes līdz spēles beigu signālam guva 22 gadus jaunais Adams Henriks, izvirzot vadībā „Devils”. Mača pēdējā minūtē Iļja Kovaļčuks jau ripu raidīja tukšos karaļu vārtos, pieliekot punktu šim mačam – 3:1.

„Devils” vārtos šonakt lieliski darbojās pieredzējušais Martins Brodērs, kurš atvairīja 21 no 22 pretinieku metieniem.

Pateicoties šai uzvarai „Devils” neļāva karaļiem pirmo reizi komandas vēsturē iegūt šo vērtīgo kausu un sēriju atgrieza Ņūdžersijā. Sērijas piektā spēle jau naktī no sestdienas uz svētdienu.

07.06.2012 , 11:40