Airētāji Kalniņš un Zunde – pasaules junioru vicečempioni

foto rowing.lv

Latvijas pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde pasaules junioru čempionāta finālā nodemonstrēja lielisku sniegumu, izcīnot sudraba medaļas, vēsta sacensību organizatori.

Jau ziņots, ka Kalniņš un Zunde lieliski startēja savā priekšbraucienā, izcīnot uzvaru (6:34.66) un pārliecinoši kvalificējoties pusfinālam, kur arī tika nostartēts sekmīgi – izcīnīta otrā vieta (6:30.92) un nodrošināta vieta finālā.

Finālā jau sākumā vadībā izvirzījās vācieši, bet mūsējie pēc 500 metru veikšanas bija trešie. Latvieši turpināja lieliski un pusdistancē latvieši bija tikuši garām arī Šveices duetam, pakāpjoties uz otro vietu, savukārt 500 metrus līdz finišam savu pozīciju vēl vairāk nostiprināja.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Vācijas divnieks, bet mūsējie tikpat pārliecinoši ierindojās otrajā vietā – 6:35.31. Ceturto vietu izcīnīja Igaunijas ekipāža, tiesa, līdz bronzas godalgai pietrūka daudz.

20.08.2012 , 11:50