“Daugava” uzvar un turpina cīņu par trešo vietu

Latvijas futbola Virslīgā pie svarīgas uzvaras izbraukumā izdevies tikt „Daugavas” spēlētājiem, kuri ar 3:0 pārspēja FC „Jūrmala”, informē Sporta pārvaldes portāls.

Šis panākums ļauj turnīra tabulā saglabāt trešo vietu.

Jūrmalā laukumā devās arī Andrejs Kovaļovs, kurš iepriekšējā spēlē pret „Skonto” guva savainojumu, pēc kura viņam tika uzliktas piecas šuves. Tieši Kovaļovs bija viens no vārtu guvējiem daugavpiliešu rindās, panākot 2:0. Tas notika 29. minūtē, bet desmit minūtes pirms tā rezultātu atklāja Ibrahims Babatunde.

Otrajā puslaikā ar vārtu guvumu galarezultātu uzstādīja Igors Savčenkovs, tādējādi pretinieks tika uzvarēts ar 3:0. Atlikušajās divās kārtās „Daugavai” jānotur pārsvars cīņā par trešo vietu ar Rīgas „Daugavu”. Nākamā spēle 2. novembrī pret Ilūkstes NSS.