Daugavpils hokejisti cienīgi pacīnās ar «Dinamo/Juniors»

Latvijas Hokeja čempionātā „Daugavpils” savu skatītāju priekšā ar 2:6 piekāpās „Dinamo/Juniors”, kas izšķirošo izrāvienu veica vien trešā perioda vidū, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils komanda savu līdz šim vienīgo uzvaru čempionātā bija guvusi tieši pret „Junioru”, kā sastāvā līdz šim netrūka vairāku bijušo un Rīgas „Dinamo” piederošo hokejistu. Arī šoreiz spēles sākums bija lielisks. Jau trešajā minūtē „Daugavpils”, spēlējot vairākumā pieci pret trīs, atklāja rezultātu. Ar precīzu metienu izcēlās Edgars Apelis.

Līdz pirmā perioda beigām viesi guva divus vārtus, pirmo reizi izvirzoties vadībā, savukārt 23. minūtē rezultāts kļuva 3:1 viņu labā. Šāds rezultāts saglabājās līdz pat 47. minūtei. Diemžēl divu ar pusi minūšu laikā rīdzinieki iemeta trīs ripas, izšķirot mača iznākumu – 6:1. Punktu spēlei ar precīzu metienu gan pielika Renats Vabiščevičs, bet mača uzvarētāja likteni tas vairs neizmainīja.