Hokejs: 8. marta spēlē uzvar “Ice Girls”

Jau piekto gadu pēc kārtas 8. martā Daugavpils Ledus hallē norisinājās sieviešu hokeja spēle. Šoreiz spēle neizcēlās ar rezultativitāti un kopumā tika gūti tikai trīs vārti, pie tam visās reizēs izcēlās Žanetta Katakina.

Šogad 8. marta spēlē savā starpā tikās “Ice Girls” un “Fortuna” komandas. Spēles rezultāts tika atklāts jau 15. sekundē, kad pirmo reizi šajā mačā izcēlās Katakina. Līdz nākamajam vārtu guvumam nācās gaidīt gandrīz 50 minūtes, kaut gan “Fortuna” vairākkārt tika pie iespējas izpildīt soda metienus. Neviens no tiem netika realizēts un 50. minūtē “Ice Girls” panāca 2:0. 57. minūtē Katakina izcēlās trešo reizi un pielika punktu spēlei – 3:0.

“Ice Girls” saņēma uzvarētāju ceļojošo kausu, bet Katakina tika atzīta par labāko spēlētāju. Jevgeņija Vasiļjeva tika atzīta par labāko vārtsardzi, bet par “Fortuna” labāko hokejisti tika nosaukta Evelīna Nikolajeva.

Visas meitenes saņēma piemiņas balvas par dalību spēlē.