Daugavpils komandas nospēlē nesekmīgi

Smscredit.lv futbola Virslīgā nevienai no Daugavpils komandām neizdevās izcīnīt uzvaras. Daugavpils „Daugava” viesos nospēlēja neizšķirti ar „Jelgava”, bet BFC „Daugavpils” mājās zaudēja „Liepājai”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

BFC „Daugavpils” sestdien savā laukumā uzņēma FK „Liepāja”. Jau no spēles pirmajām minūtēm liepājnieki pārņēma bumbas kontroli, pamazām sākot veidot arī momentus. Puslaika vidū pēc stūra sitiena izpildes kļūdījās komandas aizsardzība un viesu komandas uzbrucējs Kristaps Grebis neviena netraucēts atklāja rezultātu. Puslaika beigu daļā Grebis izrāvās vienatnē pret vārtsargu, taču uzsist nepaspēja, jo BFC „Daugavpils” aizsargs Juta Kinovaki, cenšoties izsist bumbu projām, ieraidīja to savos vārtos...

Otrajā puslaikā BFC „Daugavpils” uzbruka daudz, taču iekrita divos pretuzbrukumos, beigās piekāpjoties ar iespaidīgo 0:4. Turnīra tabulā BFC joprojām saglabā sesto vietu.

Daugavpils „Daugava” viesos tikās ar savu tiešo konkurenti „Jelgava”, tiekot pie viena punkta – 1:1. „Daugava” varēja arī uzvarēt, bet iekrāto pārsvaru nenoturēja. „Daugava” ieņem ceturto vietu desmit komandu konkurencē.