Čempioni

Futzāls: čempionu noskaidrošana atlikta uz pēdējo kārtu 12.03.2014

Daugavpils futzāla čempionātā atlikusi vairs tikai viena kārta un tiks noskaidrota 2014. gada čempione. Šobrīd vadošajā pozīcijā izvirzījusies “Norteks”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpilieši kļūst par Latvijas čempioniem paukošanā 03.06.2013

Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts paukošanā ar špagu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Zviedri atņem somiem čempionu kroni, mājiniekiem - bronza 10.12.2012

Ar Zviedrijas izlases triumfu Šveices pilsētā Cīrihē noslēdzies 9. pasaules čempionāts florbolā vīriešiem. Spēlē par zelta medaļām zviedri ar 11:5 sagrāva somus, atgūstot sev pirms četriem gadiem pazaudēto čempionu titulu. Mačā par bronzas godalgām, kā jau to varēja prognozēt, mājinieki šveicieši pārliecinoši (ar 8:0) sakāva Latvijas izlases klupinātājus – vāciešus.

Daugavpils "Daugava" pirmo reizi kļūst par Latvijas čempioni 05.11.2012

Virslīgas 35. kārtā, kas bija pirmspēdējā šī gada turnīrā, priekšlaicīgi Latvijas čempiones titulu nodrošinājusi Daugavpils „Daugava”, kas Rīgā Arkādijas laukumā ar 3:1 uzvarēja „Gulbeni”.

Sanfrancisko 'Giants' beisbolisti kļūst par MLB čempioniem 29.10.2012

Par Beisbola augstākās līgas (MLB) čempioniem svētdien kļuva Sanfrancisko ”Giants”, kas otro reizi trīs gadu laikā triumfēja Pasaules sērijā.

Vilemsens pārī ar Lauri Daideru kļūst par desmitkārtēju pasaules čempionu motokrosā blakusvāģiem 17.09.2012

Nīderlandes motobraucējs Daniels Vilemsens svētdien kļuva par desmitkārtēju pasaules čempionu motokrosā blakusvāģu klasē.

Horvātija Eiropas U-18 basketbola čempionāta finālā pārspēj Lietuvu 20.08.2012

Par Eiropas čempioniem basketbolā U-18 vecuma grupā svētdien kļuva Horvātijas valstsvienība, kas finālā pārspēja Lietuvas vienaudžus.

Francijas handbolisti otro reizi pēc kārtas kļūst par olimpiskajiem čempioniem 13.08.2012

Londonas olimpisko spēļu handbola turnīra finālā svētdien uzvaru svinēja Francijas izlase, kas atkārtoja Pekinas Olimpiādes panākumu.

Krievijas volejbolisti fantastiskā finālā triumfē Londonas Olimpiādē 13.08.2012

Londonas olimpisko spēļu volejbola turnīra finālā svētdien aizraujošā mačā uzvaru svinēja Krievijas izlase.

ASV basketbola izlase 14. reizi kļūst par olimpiskajiem čempioniem 13.08.2012

ASV valstsvienība svētdien Londonas olimpisko spēļu basketbola turnīra finālmačā ar rezultātu 107:100 (35:27, 24:31, 24:24, 24:18) pārspēja Spānijas izlasi, triumfējot otrajā Olimpiādē pēc kārtas.

Lietuvas U-20 izlase pirmo reizi triumfē EČ 23.07.2012

Pirmo reizi par Eiropas čempioniem U-20 vecumā grupā svētdien kļuva Lietuvas izlases basketbolisti.

Maiami 'Heat' kļūst par NBA čempioniem 22.06.2012

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienību ceturtdien kļuva Maiami "Heat" vienība.

Latvijas futbola izlase triumfē Baltijas kausa izcīņā 04.06.2012

Latvijas futbola valstsvienība Baltijas kausa izcīņas finālmačā svētdien Igaunijas pilsētā Veru ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1) pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pieveica Somijas izlasi.

'Montpellier' futbolisti pirmo reizi kluba vēsturē kļūst par Francijas čempioniem 21.05.2012

Par Francijas čempionvienību futbolā svētdien pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kļuva "Montpellier" vienība.

Krievijas hokejisti atgūst pasaules čempionu titulu 1 21.05.2012

Pēc trīs gadu pārtraukuma pasaules čempionu titulu atkal ieguva Krievijas hokeja izlase, kas finālmačā ar rezultātu 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) pārspēja Slovākijas valstsvienību.

Mančestras 'City' futbolisti fantastiski izrauj uzvaru premjerlīgā 14.05.2012

Fantastisku triumfu šīs sezonas Anglijas premjerlīgas futbola čempionātā svētdien izcīnīja Mančestras "City" komanda, kas pēdējās kārtas kompensācijas laikā guva divus vārtus.

Dortmundes 'Borussia' otro reizi pēc kārtas triumfē Vācijas bundeslīgas čempionātā 23.04.2012

Vācijas bundeslīgas futbola čempionātā sestdien jau divas kārtas pirms turnīra noslēguma triumfēja Dortmundes "Borussia" komanda.