Chelsea

"Corinthians" pieveic "Chelsea" un triumfē Pasaules klubu kausā 17.12.2012

Japānas pilsētā Tojotā notiekošajā FIFA Pasaules klubu kausa turnīrā triumfēja Brazīlijas klubs "Corinthians", kas šodien finālspēlē ar rezultātu 1:0 apspēlēja Anglijas "Chelsea".

Abramovičs vēlas piesaistīt Ševčenko darbam 'Chelsea' komandā 07.12.2012

Krievu miljardieris Romāns Abramovičs vēlas sev piederošajam Anglijas futbola klubam "Chelsea" piesaistīt ukraiņu zvaigzni Andriju Ševčenko, vēsta "Daily Express".

Benitess kļuvis par "Chelsea" pagaidu galveno treneri 22.11.2012

Spāņu futbola speciālists Rafaels Benitess apstiprināts Anglijas Premjerlīgas kluba Londonas "Chelsea" pagaidu galvenā trenera amatā, vēsta kluba oficiālā mājaslapa. Benitess stājies šodien atlaistā Roberto Di Mateo vietā.

'Chelsea' atbrīvo galveno treneri di Mateo 21.11.2012

Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta komanda Londonas "Chelsea" no galvenā trenera amata atbrīvojusi itāļu speciālistu Roberto di Mateo, vēsta Lielbritānijas mediji.

Tiesnešu kļūdas palīdz "United" uzvarēt "Chelsea" 29.10.2012

Anglijas Premjerlīgā norisinājās Liverpūles derbijs. Aizraujošā spēlē jau pirmā puslaika sākumā "Liverpool" izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr mājinieki līdz pārtraukumam rezultātu izlīdzināja. Visu otro puslaiku "Everton" centās izraut uzvaru, tomēr spēle tā arī beidzās ar rezultātu 2:2. Kārtas centrālajā spēlē "Manchester United" viesos uzvarēja "Chelsea" ar 3:2. Spēles galvenais tiesnesis noraidīja no laukuma divus "Chelsea" spēlētājus un uzvaras vārtu guvumā līnijtiesnesis nepamanīja aizmuguri.

Čempionu līgas uzvarētāji 'Chelsea' piedzīvo zaudējumu Doņeckā 24.10.2012

UEFA Čempionu līgā futbolā otrdien pārsteigumu sarūpēja Doņeckas ”Šahtar”, kas E grupas spēlē savā laukumā ar 2:1 pieveica pērnās sezonas trofejas ieguvējus ”Chelsea”.

Gorkša pārstāvētā 'Reading' komanda pēc nepareizi ieskaitītiem vārtiem piekāpjas 'Chelsea' futbolistiem 23.08.2012

Latvijas futbolista Kaspara Gorkša pārstāvētā "Reading" komanda trešdien Anglijas premjerlīgas spēlē nepareizi ieskaitītu vārtu dēļ ar rezultātu 2:4 (2:1) izbraukumā piekāpās slavenajai Londonas "Chelsea" vienībai.

Hazārs pievienojas Londonas 'Chelsea' komandai 1 29.05.2012

Talantīgais Beļģijas izlases pussargs Edens Hazārs pirmdien parakstīja līgumu ar Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta komandu Londonas "Chelsea", kas pirms divām nedēļām pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē triumfēja UEFA Čempionu līgas turnīrā.

Drogbā pamet "Chelsea" 22.05.2012

Izcilais kotdivuāriešu uzbrucējs Didjē Drogbā atklājis, ka negrasās parakstīt jaunu līgumu ar Anglijas Premjerlīgas futbola klubu Londonas "Chelsea", ar ko nupat izcīnīja UEFA Čempionu līgas uzvarētāju kausu.

'Chelsea' uzvar čempionus 'Barcelona' pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā 19.04.2012

UEFA Čempionu līgas futbolā pusfināla pirmajā spēlē trešdien Anglijas komanda Londonas "Chelsea" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) prata uzvarēt pašreizējo turnīra čempionvienību "Barcelona" no Spānijas.