Svarcelšana

Svarcēlājam Plēsniekam septītā vieta Londonas olimpiskajās spēlēs 07.08.2012

Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks pirmdien Londonas olimpisko spēļu svarcelšanas sacensībās svara kategorijā līdz 105 kilogramiem ierindojās septītajā vietā.

Ķīnietis ar jaunu pasaules rekordu izcīna zeltu svarcelšanā 02.08.2012

Ķīnas sportists Sjaodžuņs Ļu trešdien Londonas olimpiskajās spēlēs ar jaunu pasaules rekordu izcīnīja zelta godalgu svarcelšanas sacensībās vīriešiem svara kategorijā līdz 77 kilogramiem.

Lietuva dopinga skandālā zaudējusi vietu olimpiskajā svarcelšanas turnīrā 10.07.2012

Lietuva zaudējusi vietu Londonas olimpisko spēļu svarcelšanas sacensībās, jo viens šīs valsts sportists pieķerts dopinga lietošanā.

Svarcēlājai Mihailovai 15.vieta Eiropas čempionātā 13.04.2012

Latvijas svarcēlāja Oksana Mihailova ceturtdien ieņēma 15.vietu Eiropas čempionātā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem.

Ščerbatihs beidzis sportista karjeru 10.04.2012

Divkārtējais olimpisko spēļu medaļnieks svarcelšanā Viktors Ščerbatihs savainojuma dēļ nevarēs startēt gaidāmajā Eiropas čempionātā, kas nozīmē sportista karjeras beigas.