Podžuks pārliecinoši iekļūst Eiropas čempionāta pretendentu finālā

Latvijas spīdvejists Ķasts Puodžuks uzņēmis lielisku sportisko formu, pārliecinoši kvalificējoties Eiropas čempionāta finālam, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Savā pusfinālā viņš bija pirmais!23. jūnijā Austrijā Podžuks uzvarēja 4 no 5 pamatbraucieniem, summā iekrājot 14 punktus. Papildbraucienā par pirmo vietu viņš apsteidza Kenetu Larsenu, nodrošinot pirmo pozīciju un uzvaru. Trešais palika Grigorijs Laguta, bet vēl līdz pretendentu finālam (deviņi ātrākie tiks lielajā finālā) aizkļuva arī poļi Simota un Zengota, toties ārpus labāko piecinieka palika zviedrs Antonio Lindbeks.

Latvijas junioru izlase tajā pašā dienā piedalījās Eiropas čempionāta pusfinālā, tomēr starts nebija veiksmīgs. Summā tika iegūti deviņi punkti un ceturtā vieta. Diemžēl šoreiz palīdzēt nevarēja Andžejs Ļebedevs, kuram bija ieplānots starts Pasaules Kausa atlasē, bet nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ tas tika atcelts.