“Daugava” nodrošina Latvijas čempionāta bronzas medaļas

Ar panākumu pār Ilūkstes komandu (6:1) Latvijas čempionāta bronzas medaļas sev garantējuši Daugavpils “Daugavas” futbolisti, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Trešā vieta garantē vietu nākamā gada Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

Sestdien “Celtnieka” stadionā daugavpilieši uzņēma Ilūkstes NSS. Šo spēli var iedalīt divos puslaikos, jo pirmajā ritēja līdzīga spēkošanās, bet otrajā ilūkstieši tika pilnībā iznīcināti.

Spēles rezultātu 20. minūtē atklāja Edgars Jermolajevs, bet Ilūkste vienā no pretuzbrukumiem panāca neizšķirtu – precīzi sita Džemals Džaliašvili. Otrajā puslaikā Ilūkste vairs nespēja izrādīt pretestību, ielaižot piecus vārtus!

Trīs reizes izcēlās Andrejs Kovaļovs, kurš tagad bombardieru sarakstā dala pirmo vietu ar “Skonto” uzbrucēju Artūru Karašausku. Rīgas “Daugava” šajā kārtā negaidīti piekāpās “Jelgavai”, tādējādi Daugavpils “Daugava” priekšlaicīgi garantējusi sev bronzas medaļas.