Starptautiskajā sambo turnīrā daugavpilieši izcīnīja septiņas medaļas

Sestdien, 5.aprīlī, Daugavpilī sesto reizi norisinājās Starptautiskais turnīrs sambo „Daugavpils Youth Open”.

Tajā piedalījās vairāk nekā 100 sportistu līdz 17 gadu vecumam no sešām valstīm – Latvijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja Daugavpils sambo un džudo centra „Singitaj”.

Minētā centra audzēkņi ik gadu piedalās šajā turnīrā un parasti kļūst par tā uzvarētājiem un laureātiem. Šoreiz viņi izcīnīja 7 dažāda veida medaļas.

Daugavpils sambo un džudo centra „Singitaj” pārstāvji paziņoja portālam Gorod.lv, ka ļoti sekmīgi sacensībās piedalījās daiļā dzimuma pārstāves: Violeta Sokoreviča uzvarēja kategorijā 50 kg, Jūlija Stankeviča – kategorijā 52 kg, bet Darja Kitele kļuva par labāko svara kategorijā 56 kg.

Zelta medaļas mūsu meitenes izcīnīja, pārspējot pretinieces no dažādām Latvijas pilsētām, Tallinas, Narvas, Minskas, Viļņas.

Sudraba medaļu izcīnīja daugavpiliete Kristīna Matuleviča (svara kategorija – 56 kg), bet bronzas medaļas ieguva Edgars Polonskis (66 kg), Ilija Volkovs (45 kg) un Maksims Novikovs (39 kg).

Portāls Gorod.lv apsveic Daugavpils sportistus un novel viņiem arī turpmāk priecēt mūs ar savām uzvarām.

Savukārt turnīra rīkotāji izsaka pateicību visiem līdzjutējiem, kuri sestdien atbalstīja sportistus Kultūras pils sporta zālē.