Aivar, beidz tēlot gudrīti. Visi zina kā radās Tavs bizness un kas ir tā krusttēvs. Tev jau nav savu smadzeņu principā un izglītība nav ta prestižākā. Un visi zina arī to, kā Tu mācījies. Nu ko var gribēt no valsts, kur ministri ir ar vidējo izglitību. Jautajums. Ko reāli esi izdarījis, izņemot, mahinācijas ar nekustamo īpašumu? Un tikai nevajag par Tavas sektas labdarības akcijām, tas uz konkrēto lietu neattiecas.?
Protams pilnas muļķības, ko Jūs rakstāt atspēkot ir grūti, bet mazu ievadu biznesā un kā tas radās Jums mēģināšu sniegt. Pirms sava biznesa uzsākšanas es strādāju DTV (Daugavpils televīzijā) par diktoru, žurnālistu, vēlāk Dautkom par studijas direktoru un paralēli reģistrēju firmu "LĪF", kuras darbības virziens bija NĪ, iznomājot telpas no VID (bastīlijā). Biznesā noveicās, jo firmu bija maz un klienti nāca. Pārdevām māju Jelgavā un tas deva papildus līdzekļus... Ko es esmu izdarījis- vai man bija kaut kas jāizdara, kaut kas jāpierāda?
Aivar, beidz tēlot gudrīti. Visi zina kā radās Tavs bizness un kas ir tā krusttēvs. Tev jau nav savu smadzeņu principā un izglītība nav ta prestižākā. Un visi zina arī to, kā Tu mācījies. Nu ko var gribēt no valsts, kur ministri ir ar vidējo izglitību. Jautajums. Ko reāli esi izdarījis, izņemot, mahinācijas ar nekustamo īpašumu? Un tikai nevajag par Tavas sektas labdarības akcijām, tas uz konkrēto lietu neattiecas.?