Вопрос для Айвар Бирулис

← Вернуться к Айвар Бирулис

Ko es esmu izdarījis- vai man bija kaut kas jāizdara, kaut kas jāpierāda?

Kā tad savādāk, gribat bīdīt pilsētas lietas, nu tad jau kaut ko ir jāprot, nevis vienkārši, ka Jūs sakāt, "biznesā noveicās". Jā, Aivar, ir jāpierāda un ir kaut kas arī jāizdara, savādāk nesanaks. Vieksme ir tāda gaisīga lieta. Kaut kā nesadzirdēju par darbu kā tādu, pārdevām, nopirkām, noveicās- bet kur tad darbi?

Есть ответ

Ceru, ka Jums ir kaut mazākā sajēga par biznesu un izpratni par cilvēkiem. Viena no vissvarīgākajām sastāvdaļām ir veiksme un tieši veiksme, uzdrīkstēšanās un ideja ir tās lietas ar kurām es sāku, jo ja Jūs uzskatāt, ka 18 gados un tieši tik man bija tajā laikā, es varēju sākt ar zināšanām- paldies par komplimentu... Strādājot, gūstot pieredzi pa šiem gadiem ir tas, ko esmu sasniedzis un protams arī zināšanas.