Katrin un pārejie! Lūdzu izlasiet "Latvijas avīzē" rakstu paši, nevis "gorod" atstāstījumu, un tad komentējiet!:)
Katrin un pārejie!
Lūdzu izlasiet "Latvijas avīzē" rakstu paši, nevis "gorod" atstāstījumu, un tad komentējiet!:)