Tas nu gan nav tiesa, ka visi tā nu grib izbraukt. Un kāpēc Latvijai lojāliem cittautiešiem būtu jāizbrauc? Esiet jel objektīvi savos spriedumos - jūs tie, kas labprāt gribētu sev te Krievijas guberņu ierīkot. Vēl ko gribu teikt. Te jūs dikti klaigājat par Jāņa 22 gadiem. Vai jūs tikpat skaļi kliedzāt 1998.gadā, kad Jurijs Sokolovskis (ceru, ka nav jāpaskaidro, kas viņš ir)22 gadu vecumā tika ievēlēts saeimā? Nu, ko teiksiet?
Tas nu gan nav tiesa, ka visi tā nu grib izbraukt. Un kāpēc Latvijai lojāliem cittautiešiem būtu jāizbrauc? Esiet jel objektīvi savos spriedumos - jūs tie, kas labprāt gribētu sev te Krievijas guberņu ierīkot. Vēl ko gribu teikt. Te jūs dikti klaigājat par Jāņa 22 gadiem. Vai jūs tikpat skaļi kliedzāt 1998.gadā, kad Jurijs Sokolovskis (ceru, ka nav jāpaskaidro, kas viņš ir)22 gadu vecumā tika ievēlēts saeimā? Nu, ko teiksiet?