Шок: ребёнка-инвалида в социальном центре, возможно, морили голодом 51

← Вернуться к новости

sodīt visus pansionāta darbiniekus par tadam nekārtībām . Slimiem bērniem vajadzīgs ieguldīt daudz vairāk rūpju un mīlestības , tā viņi nadadziņi cieš no tām slimībām . Mani sokē tas , kas neviens no pansionata darbiniekiem neparūpējas par šo puisīti.Visas sanitāres ir jaatbrīvo un jāpieņem darbā tādus cilvēkus , kuri grib strādāt arī par niecīgu atalgojumu , nevis neiejutīgus cilvēkus.Sodīt un vēlreiz sodīt pat tādu attieksmi pret slimiem berniem . Trūkst vārdu izteikties ........