А между тем в комментариях:
Būtu labak protestējuši pret dzives dārdzibu nepiejamo medicinu, valsts atpalicību.
Rīta panorāmā stāstīja par kādu personu, kura uz piketu ieradusies ar plakātu pret Stambulas konvenciju.
Lūk, cietumā šo nepareizo!
Седьмое ноября,однако...
А между тем в комментариях:
Būtu labak protestējuši pret dzives dārdzibu nepiejamo medicinu, valsts atpalicību.
Rīta panorāmā stāstīja par kādu personu, kura uz piketu ieradusies ar plakātu pret Stambulas konvenciju.
Lūk, cietumā šo nepareizo!
Седьмое ноября,однако...