От слов к действию – Даугавпилс протестует 139

← Вернуться к новости

:), 21.02.2009 20:17

malači~ :) izskatās ka D-pilī pilsoņiem ir jebkāda sajēga par Valsts būšanu,..ridzeniekiem un pārējiem LR iedzivotājiem tas viss ir populisms un raganu medibas :)
Agris, 21.02.2009 20:20

Kautko tik stulbu tikai krievi var izdomāt
Latb, uu, 21.02.2009 20:21

Kādi nelieši! Kur skatījās policija? Ja nepatīk Daugavpilī, lai vācas uz Rīgu!
Latvietisu, YU, 21.02.2009 20:22

Doāmaju, ka visiem jāiet uz Daugavpili aizstāvēt Demokrātiju un pilsētas valdi
Demokrāts, 21.02.2009 20:25

Es ar jums!
lenny7, 21.02.2009 20:36

Malači Daugavpilieši !!!