Attiecībā uz tiem kas te raksta un ienīst Daugavpili.Jūsu dēļ tādu nacionalistu SS un debīlu kuru Latvijā vairākums, izpostīta un sagrauta valsts. Ko jūs lepojaties? Cilvēki no Rīgas! Jūs ir tādi paši lauki! Latviešu tauta.. ha-ha .... Nabadzīga valoda kultūra un tā tālāk ... tikai zina, kā dziedāt un dejot ....
i_edgars, to Agris, 22.02.2009 11:10
Daugavpilī Tavai zināšanai krievi ir tikai 3. lielākā grupa! Procentuāli Rīgā ir ievērojami vairāk krievu!
Un pareizi darīja - būs vismaz visi zābaki vienā vietā.
bla-bla-bla, 22.02.2009 11:14
pufelis.
uksis 8, ua3152, 22.02.2009 11:35
Malači! Nostrādāja to lietu kulturāli!Cerams, ka pieleks!
VK, 22.02.2009 11:45
Malači!Piekrītu,ka lieta nostādāta kulturāli.Valdībai jau patīk tautas aktivitātes,pēc tām nāk kāda reakcija.Vēl paldies Jancim par tiem tekstiem par beigto zirgu un ...Perfekts valdības vīru darbības scenārijs.
Cilvēks no Rīgas, Katerina, 22.02.2009 11:45
Latviešu valoda ir tik nabadzīga, lai krieviem būtu vieglāk iemācīties. Vienalga nepielec austrumu gudrajiem!
www, 22.02.2009 11:50
Ienāc http://www.esamkaimini.lv/ un īrē mājokli vai dzīvokli par puscenu – atrod kaimiņu! Publicē sludinājumu par dzīvokļu vai kaimiņu meklēšanu.
cinikis, 22.02.2009 11:59
Malaci. Vienigi zel, ka atkal aktivaki ir krievi. Latviesi ka parasti tikai gudri spriedele un suka ledu.
nja, 22.02.2009 12:10
Zaabaki met zaabakus!!! Buutu valsts mums stingraaka, tad saliktu sitos zaabakus skapiitii...
fans, 22.02.2009 12:12
tad jau drīz zābaki būs rīgā":))))
prox, 22.02.2009 12:38
Zābaki šēž saeimā un tie ir pelnījuši ne tikai to!Pielaid muļķi pie naudas maisa un tas pat pagrābt mācēs.Cita lieta ir gudri vadīt lai augtu vispārējā labklājība.Tur viņiem zināšanu nav!Malači D-pilieši!
Vaverite-JANCIM, 22.02.2009 12:39
JUS ESAT GENIJS-tik precizi nodefinejot bijuso un esoso partiju programmmas.Nabaga Godnens nesaprata, ka to visu pareizi grozit, partija vinu izmantoja un pameta-uzmeta.Patiesam viss jaunais ir tas pats vecais.Janci,velreiz paldies izsmejamies no sirds !
Carlito, 22.02.2009 12:47
Zābaki no Daugavpils.
Nu re!, 22.02.2009 12:47
un vēl saka, ka slikti dzīvo!
Ar zābakiem, ar zābakiem nomētāja, nevis pastalām...:)))
FUI, 22.02.2009 13:49
Katerina, [email protected], 22.02.2009 11:08
Attiecībā uz tiem kas te raksta un ienīst Daugavpili.Jūsu dēļ tādu nacionalistu SS un debīlu kuru Latvijā vairākums, izpostīta un sagrauta valsts. Ko jūs lepojaties? Cilvēki no Rīgas! Jūs ir tādi paši lauki! Latviešu tauta.. ha-ha .... Nabadzīga valoda kultūra un tā tālāk ... tikai zina, kā dziedāt un dejot ....
i_edgars, to Agris, 22.02.2009 11:10
Daugavpilī Tavai zināšanai krievi ir tikai 3. lielākā grupa! Procentuāli Rīgā ir ievērojami vairāk krievu!
Un pareizi darīja - būs vismaz visi zābaki vienā vietā.
bla-bla-bla, 22.02.2009 11:14
pufelis.
uksis 8, ua3152, 22.02.2009 11:35
Malači! Nostrādāja to lietu kulturāli!Cerams, ka pieleks!
VK, 22.02.2009 11:45
Malači!Piekrītu,ka lieta nostādāta kulturāli.Valdībai jau patīk tautas aktivitātes,pēc tām nāk kāda reakcija.Vēl paldies Jancim par tiem tekstiem par beigto zirgu un ...Perfekts valdības vīru darbības scenārijs.
Cilvēks no Rīgas, Katerina, 22.02.2009 11:45
Latviešu valoda ir tik nabadzīga, lai krieviem būtu vieglāk iemācīties. Vienalga nepielec austrumu gudrajiem!
www, 22.02.2009 11:50
Ienāc http://www.esamkaimini.lv/ un īrē mājokli vai dzīvokli par puscenu – atrod kaimiņu! Publicē sludinājumu par dzīvokļu vai kaimiņu meklēšanu.
cinikis, 22.02.2009 11:59
Malaci. Vienigi zel, ka atkal aktivaki ir krievi. Latviesi ka parasti tikai gudri spriedele un suka ledu.
nja, 22.02.2009 12:10
Zaabaki met zaabakus!!! Buutu valsts mums stingraaka, tad saliktu sitos zaabakus skapiitii...
fans, 22.02.2009 12:12
tad jau drīz zābaki būs rīgā":))))
prox, 22.02.2009 12:38
Zābaki šēž saeimā un tie ir pelnījuši ne tikai to!Pielaid muļķi pie naudas maisa un tas pat pagrābt mācēs.Cita lieta ir gudri vadīt lai augtu vispārējā labklājība.Tur viņiem zināšanu nav!Malači D-pilieši!
Vaverite-JANCIM, 22.02.2009 12:39
JUS ESAT GENIJS-tik precizi nodefinejot bijuso un esoso partiju programmmas.Nabaga Godnens nesaprata, ka to visu pareizi grozit, partija vinu izmantoja un pameta-uzmeta.Patiesam viss jaunais ir tas pats vecais.Janci,velreiz paldies izsmejamies no sirds !
Carlito, 22.02.2009 12:47
Zābaki no Daugavpils.
Nu re!, 22.02.2009 12:47
un vēl saka, ka slikti dzīvo!
Ar zābakiem, ar zābakiem nomētāja, nevis pastalām...:)))
FUI, 22.02.2009 13:49
PRāTIņ ,NāC MāJāS /uz DAUGAVPILI!/