«Прибалтика. История одной «оккупации» 58

← Вернуться к новости

tikko skatījos ziņas, es tā nosmējos par idiotiem, kas domā ka krievija ir laba valsts. tas pats Pauls, viņam esot teikuši, ka intervē par dažādiem māksliniekiem, prasījuši, kur mācījušies utt. hokejistam atkal prasījuši ko viņš dara tagad un ko darīja pēc savas hokejista karjeras beigšanas, āāā, tie krievi pat nav uzdrošinājušies šiem cilvēkiem pateikt kādam nolūkam tiek viņi intervēti :( tātad tikai stulba propoganda ir tas videomateriāls, ņemot vērā, ka vidējais statisktisakais rādītājs Latvijā joprojām ir daudz labāks nekā Krievijā, jā iespējams, ka Latvijas otrā pilsēta nav tik "kruta" kā krievijas otrā pilsēta, un jā bomži ir visās pasaules valstīs, paskatieties paši, kaut vai visādus prikolus internetā, pārsvarā vieni bomži u nodzērusies, appīpējusies jaunatne tajā krievijā. derētu arī aizbraukt pajautāt vecai tantiņai, kas par lietu kāpēc tu mēslos dzīvo, interesanti ko viņa atbildētu???