Gatis kokins

LMT un Lattelecom apvienošanās ieguvums būšot līdz 47 miljoniem latu 05.10.2013

SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" padomju kopīgie aprēķini liecina, ka uzlabojot pārvaldību, uzņēmuma apvienošanas maksimālie finansiālie ieguvumi būtu no 39 līdz 47 miljoniem latu, informē "Lattelecom" padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins.

ASV problēmas Eiropu skars minimāli 03.10.2013

ASV politiķiem nespējot vienoties par nākamā gada budžetu, valsts ekonomika ik dienu cieš apmēram 300 miljonu dolāru zaudējumus.

Lattelecom pagaidām nepirks Pirmā Baltijas kanāla retranslētāju BMA holdingu 24.09.2013

Latvijas elektronisko pakalpojumu sniedzējs "Lattlecom" pašlaik vēl negatavojas iegādāties "Baltijas mediju alianses" (BMA) holdingu, kuram pieder vairāku Krievijas kanālu, to starpā "Pirmā Baltijas kanāla" (PBK), retranslēšanas tiesības Baltijas valstīs, otrdien LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja "Lattelecom" padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins.

Ekonomists Kokins norāda uz ēnas pusēm virzībai uz eiro 29.03.2012

Lai iestātos eirozonā, Latvijai nāksies bremzēt savu attīstību, un to var salīdzināt ar šaušanu sev kājā, plašā intervijā „Neatkarīgajai rīta avīzei” klāstījis pazīstamais ekonomists Gatis Kokins (V). Vienlaikus viņš ir optimistisks par jauno Nacionālās attīstības plānu, ja vien tas tiks pareizi realizēts.