Latvijas futbola izlase Baltijas kausa pusfināla mačā sagrauj Lietuvu

foto gorod.lv

Latvijas futbola valstsvienība Baltijas kausa izcīņas pusfināla mačā Igaunijas pilsētā Veru piektdien ar rezultātu 5:0 (3:0) pārliecinoši uzvarēja Lietuvu.

Divus vārtus Latvijas valstsvienības labā guva Edgars Gauračs, kurš līdz šim izlases rindās ar precīziem raidījumiem nebija izcēlies.

Mača 14.minūtē Lietuvas izlases soda laukumā tika pārkāpti noteikumi pret Igoru Savčenkovu, bet tiesneša nozīmēto 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Aleksandrs Cauņa. Vēl pēc četrām minūtēm jau 2:0 Latvijas komandas labā panāca Gauračs, kuram šie bija pirmie vārti valstsvienībā, bet 37.minūtē pretuzbrukumā trešos vārtus Latvijas vienības labā guva Aleksejs Višņakovs.

Ceturtos vārtus Latvijas izlase guva jau pašā otrā puslaika sākumā, kad izgājienu vienatnē pret sāncenšu vārtsargu izmantoja Gauračs. Savukārt cīņas beigās savus pirmos vārtus izlases labā guva arī Vitālijs Smirnovs, kurš izmantoja pretinieku vārtsarga kļūdu izgājienā.

Pašās cīņas beigās Latvijas izlase palika deviņu spēlētāju sastāvā, kad no laukuma par rupjiem noteikumu pārkāpumiem tika noraidīts pussargs Artis Lazdiņš un aizsargs Savčenkovs.

Šajā mačā Latvijas izlasē debitēja aizsargs Nauris Bulvītis.