“Daugavpils” sagrāve pret “Kurbads”

Latvijas hokeja čempionātā zaudējumu sērija turpinās „Daugavpils” komandai, kas šoreiz mājās ar 1:12 zaudēja „Kurbads”. Goda vārtus iemeta Edgars Apelis, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Līdz otrās trešdaļas vidum nekas neliecināja, ka rezultāts būs tik graujošs, jo tobrīd tas bija tikai 0:3. Diemžēl nedaudz vairāk nekā desmit minūšu laikā tika ielaisti seši vārti un atlikušajā laikā „Kurbads” iemeta vēl trīs ripas, panākot pat 0:12. Minūti un desmit sekundes līdz pamatlaika beigām goda vārtus guva komandas aizsargs Apelis.

„Kurbads” rindās spēlē vairāki bijušie Latvijas izlases spēlētāji, tādēļ tieši šī komanda tiek uzskatīta par vienu no galvenajām pretendentēm uz zelta medaļām. „Daugavpils” turnīra tabulā ir pārliecinoši pēdējā.