"lattelecom"

Labas ziņas "Lattelecom" abonentiem: Paziņo, ka atgriezīsies TV3 25.06.2014

Kanāls TV3 atkal būs redzams «Lattelecom» interaktīvās televīzijas skatītājiem no šā gada 25.jūnija, paziņoja MTG preses pārstāve Marta Zandersone.

Lattelecom nopelna 30 miljonus eiro 17.06.2014

Sakaru kompānija SIA "Lattelecom" pērn strādājusi ar 30,2 miljonu eiro peļņu, ziņo LETA.

TV3 paziņo par sarunu rezultātu ar "Lattelecom" 21.05.2014

Otrdien notika atkārtotas SIA «TV3 Latvia» un SIA «Lattelecom» pārstāvju sarunas, paziņojumā norāda TV3 sabiedrisko attiecību vadītāja Marta Zandersone.

'RTR' retranslācijas aizliegums – nepareizs; NEPLP piever acis uz īstajām problēmām, uzskata 'Lattelecom' šefs 30.04.2014

Lēmums aizliegt “Rossija RTR” raidīšanu nešķiet pareizs tāpēc, ka aizliegums reāli attiecas tikai uz vienu platformu – uz kabeļtelevīzijām – un tikai uz legālajā sektorā strādājošajiem uzņēmējiem, intervijā laikrakstam “Diena” atzīst “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Lattelecom Rossija RTR aizstās ar filmu kanālu K2 08.04.2014

"Lattelecom" no 8.aprīļa TV kanālu "Rossija RTR" aizstās ar filmu kanālu K2, kas piedāvā 24 stundas diennaktī skatīties pēdējos 20 gados Krievijā veidotās un ražotās mākslas filmas, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Lattelecom" Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

'Lattelecom' klienti var lauzt līgumu bez līgumsoda, norāda PTAC 04.04.2014

Patērētājiem ir tiesības atkāpties no noslēgtā līguma bez soda maksas, tomēr tiem nevajadzētu rīkoties pārsteidzīgi, norāda Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC).

'Lattelecom' atslēdzis TV3; soctīklotāji sašutuši 02.04.2014

Trešdienas rīts "Lattelecom" interaktīvās televīzijas lietotājiem sākās bez TV3, kura vietā "Lattelecom" un "Modern Times Group" nepanāktās vienošanās dēļ bija iespējams vērot "Fox Life" pārraides. Lēmums pārtraukt interaktīvajā televīzijā pārraidīt TV3 saniknojis arī sociālo tīklu lietotājus.

"Lattelecom" peļņa pērn - 28,5 miljoni eiro 04.02.2014

Telekomunikāciju uzņēmuma Lattelecom pērnā gada finanšu rādītāji – bruto peļņa un EBITDA saglabājušies iepriekšējā gada līmenī.

'Lattelecom' un LMT īpašnieki skubina uz apvienošanu; ar krievu investoru nerunā 17.01.2014

Uzņēmumu "Lattelecom" vai LMT īpašnieki neplāno to pārdošanu, tādēļ arī Krievijas investora interese par to iegādi netiek nopietni apsvērta; pašlaik steidzamāks jautājums ir abu kompāniju apvienošana, portālam "Delfi" apgalvo Skandināvijas koncerna "TeliaSonera" Baltijas vadītājs Kenets Rodne un "Lattelecom" padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins.

"TeliaSonera" pēc LMT un "Lattelecom" apvienošanas vēlas pilnībā pārņemt uzņēmumus 21.10.2013

Arvien straujākus apgriezienus uzņem vērtīgo uzņēmumu "Lattelecom" un "Latvijas Mobilā Telefona" (LMT) apvienošana. Par to vienojušās abu kompāniju padomes, jo secinājušas, ka tā rezultātā pieaugs naudas plūsma par 13 miljoniem latu, bet kopējais ietaupījums sazīmēts 47 miljonu latu apjomā, ziņo TV3 raidījums "Nekā Personīga".

Binde: trūkst analīzes par LMT un "Lattelecom" apvienošanas plusiem un mīnusiem 15.08.2013

Pagaidām trūkst analīzes par SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" apvienošanas plusiem un mīnusiem, tāpēc ceturtdien intervijā Latvijas Radio LMT prezidents Juris Binde atturīgi pauda viedokli par ideju.

Pavļuts: šobrīd 'Lattelecom' un LMT 'ēd viens otru nost' 12.08.2013

Šobrīd telekomunikāciju uzņēmumi SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" “ēd viens otru nost” un tas nenāk par labu iedzīvotājiem, pirmdien LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts (RP).

EM: ‘Lattelecom’ un ‘Latvijas Mobilā telefona’ privatizācija netiek apspriesta 08.08.2013

Ar valdības rīkojumu izveidotā darba grupa, kurā ietilpst ekonomikas, finanšu un satiksmes ministri, uzskata, ka šobrīd nav nepieciešams atsavināt valstij piederošās kapitāldaļas telekomunikāciju uzņēmumos ”Latvijas Mobilais telefons” (LMT) un ”Lattelecom”, informē Ekonomikas ministrija (EM).

Lattelecom перегрелся на жаре 12.07.2006

В ночь с пятницы на субботу (с 7 по 8 июля) начиная с 23.39 были зафиксированы помехи в отдельных сетях передачи данных Lattelecom, появившиеся в условиях длительной повышенной температуры у оборудования и программного обеспечения