“Daugava” sezonu noslēdz ar zaudējumu

Ar zaudējumu Rīgā Latvijas futbola Virslīgas sezonu noslēgusi Daugavpils “Daugava”, informē Sporta pārvaldes portāls.

Pēdējā kārtā zaudējums 0:1 pret “Mettu/LU”.

Pēdējai spēlei no turnīra tabulas viedokļa nebija nekādas nozīmes, jo daugavpilieši sev bija nodrošinājuši trešo vietu, savukārt rīdzinieki augstāk par devīto vietu uzrāpties nevarēja. Vienīgos vārtus šajā spēlē pirmā puslaika vidū guva augumā raženais Gatis Kalniņš. “Daugava” otrajā puslaikā uzbruka ļoti daudz, taču iesist vārtus tā arī neizdevās.

Svētdien ar spēli Liepājā sezonu noslēdza BFC “Daugava”, kas kļuva par pirmās līgas uzvarētāju. Liepājā viegli neklājās, tomēr pēdējās minūtēs izdevās izraut uzvaru. 90. minūtē Pāvels Riževskis prata panākt neizšķirtu pret “Liepājas Metalurga” dublieriem, bet jau kompensācijas laika 3. minūtē viens no mājinieku spēlētājiem bumbu ieraidīja savos vārtos, tādējādi BFC “Daugava” uzvarēja ar 2:1.