Sports

Alonso par spīti sliktajai starta pozīcijai izcīna uzvaru Eiropas 'Grand Prix' sacensībās 25.06.2012

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta astotajā posmā - Eiropas "Grand Prix" - svētdien uzvaru svinēja divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso ("Ferrari") no Spānijas.

Itālija dramatiskā cīņā 11 metru sitienu sērijā nodrošina vietu pusfinālā 25.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē svētdien Itālijas izlase pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Anglijas valstsvienību.

Vācija bez problēmām iekļūst EURO 2012 pusfinālā 23.06.2012

Eiropas čempionāta futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, pusfinālā piektdien iekļuva Vācijas izlase, kas ceturtdaļfināla spēlē pārliecinoši ar rezultātu 4:2 (1:0) pieveica Grieķijas valstsvienību.

Gulbim Vimbldonas čempionāta pirmajā kārtā jāspēkojas ar Berdihu 22.06.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Vimbldonas atklātā tenisa čempionāta pirmajā kārtā spēkosies ar čehu Tomašu Berdihu, piektdien noskaidrojās turnīra izlozē.

Oficiāli: Nolans arī nākamgad būs izlases galvenais treneris 22.06.2012

Latvijas Hokeja federācija (LHF) nolēmusi turpināt sadarbību ar kanādiešu speciālistu Tedu Nolanu, kurš arī nākamgad veiks valstsvienības galvenā trenera pienākumus, portālam Sportacentrs.com apstiprināja izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks.

Daugavpils jaunie spīdvejisti sagrauj ukraiņus 22.06.2012

Apmēram divi tūkstoši skatītāju nolēma klātienē pavērot Daugavpils jaunos spīdvejistus, kuriem nākotnē būs jāuzņemas Daugavpils “Lokomotīves” līderu lomas. Pārbaudes cīņā ar pasaules komandu no Ukrainas tika uzvarēts ar 55:30.

Džeimss: šī uzvara man nozīmē visu 22.06.2012

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Maiami "Heat" līderis Lebrons Džeimss bija ļoti laimīgs par savas komandas uzvaru čempionātā.

Otavas 'Senators' piedāvā Daugaviņam pagarināt līgumu 22.06.2012

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Otavas "Senators" piedāvājis latviešu uzbrucējam Kasparam Daugaviņam kvalifikācijas līgumu, tādējādi paužot vēlmi pagarināt sadarbību ar hokejistu, liecina informācija no komandas iekšienes.

Grieķijas un Vācijas futbola duelis ar politikas zemtekstu 22.06.2012

Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā piektdien pusfināla dalībnieci noskaidros Grieķijas un Vācijas futbola izlases, bet dueļa zemteksts būs pēdējā laika politiski-ekonomiskā saikne starp abām valstīm.

'Skonto' pēc uzvaras panāk virslīgas līderus 'Daugavu' 22.06.2012

Latvijas virslīgas futbola čempionāta spēlē ceturtdien "Skonto" ar rezultātu 4:0 (0:0) savā laukumā pārspēja "Gulbenes" komandu, turnīra tabulā pietuvojoties līdervienībai Daugavpils "Daugava".

Ronaldu vārti ieved Portugāli EURO 2012 pusfinālā 22.06.2012

Par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta pusfināla pirmo dalībnieci ceturtdien kļuva Portugāles izlase, kas ceturtdaļfinālā aizraujošā cīņā ar 1:0 (0:0) pieveica Čehiju.

Maiami 'Heat' kļūst par NBA čempioniem 22.06.2012

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienību ceturtdien kļuva Maiami "Heat" vienība.

Liepājā superspēle starp "Metalurgu" un "Daugavu" 21.06.2012

Iesildoties pirms Eiropas čempionāta pirmā ceturtdaļfināla, visi futbola cienītāji tiek aicināti vērot Latvijas futbola Virslīgas kārtējos mačus. Galvenā uzmanība jāvelta "Liepājas Metalurga" un Daugavpils "Daugavas" spēlei, kuru tiešraidē rādīs portāls Sportacentrs.com. Sākums plkst. 18:00.

"Euro 2012" 1/4 fināli sākas ar Čehijas un Portugāles dueli 21.06.2012

Šovakar sākas 2012. gada Eiropas čempionāta futbolā izslēgšanas turnīrs. Pirmajā 1/4 fināla mačā A grupas uzvarētāja Čehija tiksies ar B grupas otrās vietas ieguvēju Portugāli. Par spīti šādam vietu sadalījumam grupās, par šī mača galveno favorīti tiek uzskatīta Portugāle. Spēle notiks Varšavā un sāksies plkst. 21:45 pēc Latvijas laika

Gauračs ar gūtiem vārtiem debitē Maskavas 'Torpedo' komandā 21.06.2012

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Edgars Gauračs ar gūtiem vārtiem debitējis Krievijas pirmās līgas komandas Maskavas "Torpedo" rindās.

Malkins atzīts par NHL sezonas vērtīgāko spēlētāju 21.06.2012

Par Nacionālās hokeja līgas (NHL) aizvadītās sezonas vērtīgāko spēlētāju atzīts Pitsburgas "Penguins" krievu uzbrucējs Jevgeņijs Malkins, kurš trešdien saņēma Hārta balvu.

'VEF Rīga' tomēr neatrodas vieta ULEB Eirolīgas kvalifikācijā 21.06.2012

Latvijas čempionvienībai basketbolā "VEF Rīga" tomēr nav atradusies vieta nākamās sezonas ULEB Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā, vēsta sacensību oficiālā mājaslapa internetā.

Bijušais futbola tiesnesis Kolina: Ukrainas izlases gūtie vārti bija jāieskaita 21.06.2012

Bijušais Itālijas futbola tiesnesis Pjerluidži Kolina, kurš šobrīd strādā par Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) tiesnešu komitejas prezidentu, trešdien atzina, ka Ukrainas izlases gūtie vārti Eiropas čempionāta finālturnīra spēlē pret Angliju bija jāieskaita.

Grieķija EURO 2012 ceturtdaļfinālā pret Vāciju spēlēs ar melniem rokas apsējiem 21.06.2012

Grieķijas futbola izlase piektdien 2012. gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā pret Vācijas izlasi spēlēs ar melniem rokas apsējiem, pieminot bijušo valstsvienības galveno treneri Alketu Panaguliasu, vēsta ārzemju mediji.

Latvijas basketbolistes tiek pie trešās uzvaras EČ kvalifikācijas turnīrā 21.06.2012

Latvijas sieviešu basketbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē trešdien savā laukumā ar rezultātu 63:46 (19:9, 18:13, 8:8, 18:16) uzvarēja Grieķijas valstsvienību.

52 gadus vecā sprinta leģenda Otija startēs Eiropas čempionātā 20.06.2012

Pasaules vieglatlētikas leģenda, bijusī jamaikiete, tagad Slovēnijas sportiste Merlina Otija 52 gadu vecumā plāno startēt Eiropas čempionātā, kas nākamnedēļ notiks Helsinkos.

Ševčenko paziņo par karjeras beigšanu Ukrainas valstsvienībā 20.06.2012

Ukrainas futbola izlases kapteinis Andrijs Ševčenko pēc komandas neiekļūšanas 2012.gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā paziņoja par karjeras beigšanu valstsvienībā, vēsta Krievijas mediji.

Spīdvejs tiek pārcelts uz ceturtdienu 20.06.2012

Šodien paredzētās spīdveja sacīkstes starp Daugavpils “Lokomotīvi” un “Pasaules” komandu no Ukrainas tiek pārceltas uz ceturtdienu, jo Ukrainas pusei radās problēmas ar dokumentu nokārtošanu.

Latvija pret Grieķiju – odiseja turpinās! 20.06.2012

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība trešdien, 20. jūnijā, plkst. 19:00 Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Rīgas arēnā spēlēs pret Grieķijas izlasi. Abas komandas E grupā cīnās bez zaudējumiem. Citā spēlē Itālija savā laukumā uzņems Luksemburgu.

Trešdien iespēja pavērot Daugavpils jaunos spīdvejistus 20.06.2012

Trešdien Daugavpils “Lokomotīves” spīdveja trekā norisināsies ļoti interesantas sparingsacīkstes ar Ukrainas kluba “Rovno” braucējiem. Daugavpiliešu sastāvā redzēsim tikai jaunos spīdvejistus.

Ukrainas treneris Blohins ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbību, neieskaitot vārtus Ukrainai 20.06.2012

Ukrainas futbola izlases galvenais treneris Oļegs Blohins pēc viņa vadītās vienības zaudējuma 2012.gada Eiropas čempionāta spēlē Anglijas izlasei bija ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbību.

'Heat' nokļūst uzvaras attālumā no triumfa NBA finālsērijā 20.06.2012

Vienas uzvaras attālumā no triumfa Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā nokļuva Maiami "Heat" komanda, kas otrdien savā laukumā ar rezultātu 104:98 (19:33, 27:16, 22:26, 25:23) pārspēja Oklahomsitijas "Thunder" vienību.

Francijai zaudējums neliedz iekļūt ceturtdaļfinālā 20.06.2012

Zaudējumu 2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas trešās kārtas spēlē piedzīvoja Francijas izlase, kas ar rezultātu 0:2 (0:0) piekāpās Zviedrijas valstsvienībai, taču tas viņiem neliedza iekļūt ceturtdaļfinālā.

Rūnijs aizsūta 'mājās' arī otru EURO 2012 rīkotāju Ukrainu 20.06.2012

2012.gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā otrdien no D grupas iekļuva Anglijas futbola izlase, kas priekšsacīkšu pēdējā spēlē ar 1:0 (0:0) pieveica Ukrainu.

Tiek noskaidrotas pēdējās divas Eiropas čempionāta futbolā ceturtdaļfināla dalībnieces 19.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, ar D apakšgrupas spēlēm šodien noslēdzas apakšgrupu sacensību trešās kārtas izspēle, noskaidrojot pēdējos divus ceturtdaļfināla dalībniekus.

Par Maskavas CSKA galveno treneri kļuvis Mesina 19.06.2012

Par Krievijas basketbola kluba Maskavas CSKA galveno treneri kļuvis itāļu speciālists Etore Mesina, vēsta Krievijas mediji.

Horvātijas spēlētāji neapmierināti ar tiesneša darbību 19.06.2012

Horvātijas futbola izlases spēlētāji nav apmierināti ar galvenā tiesneša darbību 2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas trešās kārtas spēlē ar Spāniju.

Soms Tarvainens kļuvis par Rīgas 'Dinamo' vārtsargu treneri 19.06.2012

Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" vārtsargu treneri kļuvis somu speciālists Mika Tarvainens, vēsta zviedru laikraksts "Dagbladet".

Itālija pēc uzvaras pār Īriju iekļūst ceturtdaļfinālā 19.06.2012

Itālijas futbola izlase 2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas trešās kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Īrijas valstsvienību un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Strīdīgs vārtu guvums palīdz Spānijai ar uzvaru iekļūt ceturtdaļfinālā 19.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfinālā pirmdien iekļuva Spānijas izlase, kas tādējādi turpina pirms četriem gadiem izcīnītā titula aizstāvēšanu.

'VEF Rīga' paraksta līgumu ar amerikāņu aizsargu Louksu 18.06.2012

Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionvienība "VEF Rīga" parakstījusi līgumu ar amerikāņu saspēles vadītāju Lūku Louksu, portālu "Delfi" informēja vienība.

Divus ceturtdaļfinālistus noskaidro EURO 2012 C grupa 18.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, ar C apakšgrupas cīņām pirmdien turpinās apakšgrupu sacensību trešās kārtas izspēle, noskaidrojot nākamos ceturtdaļfināla dalībniekus.

Uvis Slakteris izcīna trešo vietu F2 pasaules čempionāta otrajā posmā 18.06.2012

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā svētdien F2 pasaules čempionāta ātrumlaivām otrajā posmā "Riga Powerboat Team" pilots Uvis Slakteris ieguva trešo vietu, kopvērtējumā pakāpjoties uz piekto vietu, informē komanda.

“Daugava” viegli apspēlē “Jelgavu” 18.06.2012

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā pie salīdzinoši vieglas uzvaras izdevies tikt Daugavpils “Daugavai”, kas mājās ar 2:0 pārspēja “Jelgavu”. Ar vārtu guvumiem izcēlās Mihails Ziziļevs un Mamuka Gongadze.

Nīderlande par izgāšanās iemeslu min neveiksmi pirmajā mačā pret Dāniju 18.06.2012

Nīderlandes futbola izlases spēlētāji un treneri pēc izgāšanās Eiropas čempionāta finālturnīrā par vienu no galvenajiem iemesliem minēja sāpīgo zaudējumu jau EURO 2012 pirmajā mačā pret Dāniju.

Latvija uz Eiropas vieglatlētikas čempionātu dosies 22 sportistu sastāvā 18.06.2012

Latvijas vieglatlētikas izlase uz 21. Eiropas čempionātu, kas no 27. jūnija līdz 1. jūlijam risināsies Somijas galvaspilsētā Helsinkos, dosies 22 sportistu sastāvā, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

'Heat' izvirzās vadībā NBA finālsērijā 18.06.2012

Uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas trešajā spēlē svētdien izcīnīja Maiami "Heat" komanda, pārņemot vadību sērijā līdz četrām uzvarām.

Vācija ar uzvaru nokārto iekļūšanu ceturtdaļfinālā 18.06.2012

2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā svētdien arī oficiāli ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu nokārtoja Vācijas futbola izlase, kas B grupas pēdējā mačā ar 2:1 (1:1) pieveica Dāniju.

Ronaldu ieved Portugāli ceturtdaļfinālā 18.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfinālā svētdien iekļuva Portugāles izlase, kas B grupas izšķirošās, trešās kārtas spēlē ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Nīderlandi.

UEFA cenzūra Euro 2012: TV ekrānos redzam tikai nekaitīgo 16.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā aizvadītas jau 16 spēles, un jebkurš futbola cienītājs, kurš maču atmosfēru nevar baudīt klātienē, pavisam noteikti lielāko daļu cīņu redzējis TV ekrānos.

Anglijas izlase aizraujošā mačā izrauj uzvaru pār Zviedriju 16.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas otrās kārtas spēlē Anglijas izlase ar rezultātu 3:2 (1:0) pārspēja Zviedrijas valstsvienību, kura zaudēja iespējas iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

Pieccīņnieks Čerkovskis oficiāli iekļauts Londonas Olimpiādes pārstāvju pulkā 15.06.2012

Pieccīņnieks Deniss Čerkovskis piektdien ir oficiāli iekļauts 2012. gada Londonas olimpisko spēļu dalībnieku pulkā.

Holts karjeru turpinās 'Avtomobilist' komandā 15.06.2012

Bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" vārtsargs Kriss Holts karjeru turpinās Jekaterinburgas "Avtomobilist" vienībā.

Latvija cer rīkot 2014.gada Eiropas čempionātu kamaniņu sportā 15.06.2012

Latvija cer 2014.gadā uzņemt Eiropas čempionāta sacensības kamaniņu sportā, kas notiktu Siguldas trasē, pastāstīja Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) prezidents Atis Strenga.