foto gorod.lv

Saskaņa ar Daugavpils domes saistošajiem noteikumiem, kuri bija pieņemti 2010. gadā, par ievērojamajiem sasniegumiem sportā, piešķirt Anastasijai Grigorjevai, kura kļuva par šī gada Eiropas vicečempioni brīvajās cīņas, naudas balvu 2 000 latu apmērā.

Šādu lēmumu atbalstīja Finanšu komitejas deputāti.

Neskaitot A. Grigorjevu, naudas balva 750 latu apmērā saņēma katrs viņas treneriem Sergejs Kursītis un Ļubova Kapilova.

Atgādināsim, ka Eiropas čempionāts brīvajās cīņās starp pieaugušajiem, skaitās viens no prestižākajiem sezonas turnīriem, kas notika no 6 līdz 11. martam. Čempionātā piedalījās pārstāvji no 41 valsts. Savā kategorijā, A. Grigorjeva ieņēma otro vietu, nespēdama uzvarēt sportisti no Ukrainas, bet atstājot aiz sevis 15 valstu pārstāves.

Šī gada Eiropas čempionāts ir jau otrais lielākais sasniegums sportistes karjerā. A. Grigorjeva, 2010. gadā, sacensības starp pieaugušajiem kļuva par Eiropas čempioni brīvajās cīņas. Nākamais Anastasijas Grigorjevas mērķis ir piedalīties Olimpiskajās spēles.