Latvijas U-18 izlases hokejisti sīvā cīņā piekāpjas Zviedrijai

foto delfi.lv

Latvijas U-18 hokeja izlase svētdien Čehijā piedzīvoja otro zaudējumu pasaules čempionātā augstākajā divīzijā, sīvā cīņā ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpjoties Zviedrijas vienaudžiem.

Pirmos vārtus otrā perioda sestajā minūē guva Matīass Kalins. Pēdējās trešdaļas trešajā minūtē Ričards konrāds izlīdzināja rezultātu, bet pēc divām minūtēm Filips Forsbergs atguva zviedriem vadību - 2:1.

Nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām Latvija ieguva vairākumu, nomainīja arī vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču zviedri sodīja Latviju par riskēšanu - pēdējā minūtē tukšos vārtos ripu raidīja Eliass Lindholms.

Atgādinām, ka Latvijas U-18 izlase pirmajā spēlē ar 1:6 zaudēja Krievijas vienaudžiem, bet otrajā cīņā ar 4:2 uzvarēja Šveici.

Vēl priekšsacīkstēs Latvija pirmdien tiksies ar Vāciju. Visticamāk, tieši šī spēle kļūs par izšķirošo cīņā par trešo vietu grupā un iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Latvijas U-18 hokeja izlases sastāvs PČ:

Vārtsargi: Ivars Punnenovs (Kloten Flyers), Elvis Merzļikins (HC Lugano, Šveice), Nils Grīnfogels (HK Juniors);

Aizsargi: Iļja Makarovs (Liepājas Metalurgs2), Edmunds Augstkalns (HK Juniors), Patriks Škuratovs (HK Juniors), Rinalds Rosinskis (HK Juniors), Mārtiņš Oskars Freimanis (Liepājas Metalurgs2), Rūdolfs Kalvītis (Shattuck-St. Marys AAA, ASV), Matīss Gelažis (EC Rose Redical Graz 99vs, Austrija), Ģirts Zemītis (Nacka, Zviedrija);

Uzbrucēji: Nikolajs Jeļisejevs (HK Rīga), Ņikita Jevpalovs (HK Rīga), Roberts Lipsbergs (HK Rīga), Rihards Bukarts (Kapitan, Krievija), Georgijs Golovkovs (Liepājas Metalurgs2), Edgars Kulda (HK Juniors), Daniels Riekstiņš (HS Rīga/Prizma), Ričards Kondrats (HK Juniors), Artūrs Ševčenko (HK Rīga), Kārlis Ozoliņš (Liepājas Metalurgs2), Teodors Bļugers (Shatuck St. Mary's Pre, ASV), Martins Lavrovs (Assat U18, Somija).