“Bayern” fani izsvilpj Robenu, Minhene apspēlē Nīderlandi

foto icon sport

Otrdienas vakarā Minhenes "Bayern" draudzības spēlē ar 3:2 uzveica Nīderlandes izlasi, kuras sastāvā otrajā puslaikā uz maiņu izgāja Bavārijas kluba uzbrukuma līnijas pārstāvis Arjens Robens.

Spēle tika sarīkota kā Nīderlandes izlases kompensācija Minhenes klubam, kam pirms diviem gadiem vairākus mēnešus bija jāiztiek bez Robena, kad viņš 2010. gada Pasaules kausā atsvaidzināja savainojumu.

Nīderlandes uzbrūkošais pussargs, kurš Minhenē šajās dienās nebauda vietējās publikas patiku, jo sestdien Čempionu līgas finālā neiesita "pendeli" pret "Chelsea, laukumā izgāja vien 76. minūtē. Vairāki "Bayern" fani izsvilpa vienu no savas komandas līderiem.

Mača rezultātu ar lielisku tālšāvienu no aptuveni 30 metriem 16. minūtē atklāja Tonijs Kross, kura sistā bumba atrada vietu zem Mišela Vorma sargāto vārtu pārliktņa. Nīderlande tūlīt pat panāca izlīdzinājumu, pateicoties Vācijā spēlējošajam Klāsam Janam Huntelāram, kurš tika garām diviem aizsargiem un no asa leņķa pārspēja Hansu-Jorgu Butu – 1:1.

19. minūtē Nīderlandi vadībā izvirzīja Lusiano Narsings, izmantojot Vācijas komandas izgāšanos ar mākslīgās aizmugures veidošanu. "Bayern" vēl pirmajā puslaikā paspēja panākt izlīdzinājumu. 27. minūtē Nils Petersens no neliela attāluma iesita ar galvu pēc Ivicas Oliča centrējuma no kreisās malas – 2:2.

Uzvaras vārtus 86. minūtē pēc Franka Riberī piespēles guva Mario Gomess. Abi 72. minūtē iznāca uz maiņu. Riberī pa kreiso malu ielauzās soda laukumā, savilka uz sevi teju visus aizsargus un piespēlēja gar vārtiem Gomesam, kuram atlika tik vien kā ieripināt bumbu tukšos vārtos – 3:2. Spēli "Allianz Arena" skatījās 30 000 skatītāju.

"Bayern": Buts, Rafinja, Timoščuks (Boatengs 46'), Badštūbers, Alaba (Kontento 72'), Gustavo, Pranjičs, Millers (Usami 34'), Kross (Lāms 46'), Oličs (Riberī 72'), Petersens (Gomess 72')

Nīderlande: Vorms, Bulahruzs (Anita 46'), Vlārs, Mateisens (Bruma 46'), Villemss, N. de Jongs (Mahers 46'), van der Vārts (Strotmans 46'), Narsings (Robens 76'), Sneiders (Lenss 46'), Kauts (S. de Jongs 46'), Huntelārs (j. De Jongs 46')

23.05.2012 , 16:30