Pie Ņujorkas izskalots mistiska briesmoņa līķis

publicitātes foto
publicitātes foto

Netālu no slavenā Bruklinas tilta Ņujorkā garāmgājēji aizvadītajā nedēļā atraduši ļoti dīvainas būtnes līķi, kuru vietējie mediji jau steigšus pieskaitījuši pie čupakabras kategorijas un nodēvējuši par "Manhetenas monstru".

Kā vēsta resurss The Daily Mail, monstru ar izkropļoto purnu pirmā pamanījusi Denīze Džinglija, kura mierīgā garā pastaigājusies gar Īstriveru. Tieši viņa arī ar mobilo tālruni uzņēmusi pirmās fotogrāfijas.

Tiesa, kad atraduma vietā ieradās Ņujorkas Parku departamenta ierēdņi, viņi paziņoja, ka tās esot pēc grila ballītes līdz galam neapēsta sivēna mirstīgās atliekas. Tika nolemts no līķa nekavējoties atbrīvoties, un nekāda ekspertīze vai dziļāki pētījumi netika veikti.

Tomēr arī video sižetā redzams, ka būtnes ekstremitātes it nemaz nelīdzinās sivēna kājām, tāpēc citas versijas, kas izskanējušas, ir tādas, ka šis monstrs, iespējams, ir ūdenī uzpūties suņa, jenota vai pat lielas žurkas līķis.

Par čupakabru pasaule pirmoreiz uzzināja tālajā 1995. gadā, kad nezvērs sāka uzbrukt mājlopiem Puertoriko salas kalnos. Briesmonis nogalināja visus lopus ap Kanovanasas pilsētiņu, izdzerdams to asinis caur divām mazām, vampīra kodumam līdzīgām brūcēm.

Līdz ar to arī pats čupakabras vārds radies no spāņu valodas - "chupar" nozīmē sūkt, bet "cabra" - kaza, un kopš tā laika šajā vārdā tiek dēvēts ne viens vien neparasts dzīvnieks.


Автомобили - объявления MM.lv

Добавить объявление бесплатно

26/09/2019 Даугавпилс, Дарзциемс
4 150 €

Продается автомобиль Ауди А6 2.5Tdi -6 ступенчатя коробка передач (работает превосходно, все передачи переключаются отлично). -Кожаный салон, подлокотник, кожаные дверные карты. -Все 4 электро стекла -Стоит хорошая музыкальная система (в штатных местах). Магнитола Alpine с Bluetooth, AUX. -Литые дис...

10/10/2019 Резекне
1 330 €

Продаю BMW Z4, Год выпуска: 2005, Пробег: 130 000 км, Бензин. Основные характеристики: Объем двигателя: 2.0 л., Коробка передач: Механическая/6и-ступ., Тип кузова: Кабриолет, Цвет: Чёрный/Металлик, Количество дверей: 2/3, Количество мест: 2.

14/09/2019 Даугавпилс
2 777 €

Продаю BMW 525, Год выпуска: 2007/Сентябрь, Техосмотр до: 07/2020, Пробег: 260 000 км, Дизель. Основные характеристики: Объем двигателя: 2.5 л., Коробка передач: Автоматическая, Тип кузова: Седан, Цвет: Зелёный, Количество дверей: 4/5.

03/09/2019 Даугавпилс
4 500 €
Написать комментарий