“Dinamo” Liepājā pārtrauc nelāgo zaudējumu sēriju

foto Romāns Kokšarovs nra.lv

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo" savā laukumā, spēlējot gan Liepājā, ar 6:3 pārspēja Jekaterinburgas "Avtomobilist", pārtraucot piecu zaudējumu sēriju. Ar 2+2 šai mačā izcēlās Miks Indrašis.

Rīgas „Dinamo” zaudēja pēdējos piecos mačos (un astoņos pēdējās desmit cīņās), bet „Avtomobilist” četrās – īsta bēdu brāļu spēle. Peka Rautakallio atkal veica izmaiņas sastāvā – vārtos stājās Mikaels Telkvists, aizsardzībā tika izjaukts aizsardzības ierastais 1. pāris, pazeminot uz 3. pāri Krišjāni Rēdlihu, bet uzbrukumā tika veikta Roba Štempa un Ginta Meija rokāde (pirmais no 4. uz 3. trijnieku, otrais otrādi), kā arī atgriezās Raitis Ivanāns. Pretinieku rindās pieteikumā nebija Krisa Holta.

Šoreiz „Dinamo” spēli iesāka lieliski – Aleksandra Žirū nopelnīto vairākumu nekavējoties izmantoja mūsu triecienmaiņa. Guntis Galviņš meta, Jevgeņijs Lobanovs neveiksmīgi atsita, un Miks Indrašis guva diezgan vieglus vārtus - 1:0! Mazajā laukumā bija daudz fiziskas cīņas, kurā mūsējie izskatījās mazliet labāk. Tomēr 11. minūtē „Avtomobilist” pamanījās rezultātu izlīdzināt – Staņislavs Žmakins saņēma piespēli, aizmuka no paklupušā K.Rēdliha un realizēja izgājienu viens pret vienu (1:1). Saņēmusi sitienu zem jostas vietas, „Dinamo” ātri vien vēlreiz tika aizsūtīta nokdaunā. Ivanāns nopelnīja nevajadzīgu noraidījumu uzbrukuma zonā, un vairākumā „Avtomobilist” radīja burzmu pie mūsu vārtiem, Žmakinam otrreiz mačā iedabūjot ripu Telkvista vārtos (1:2)... Var nojaust, ka garastāvoklis šai brīdī „Dinamo” bija pavisam nomākts, taču, par laimi, izdevās atjaunot līdzvaru vēl līdz pirmajam pārtraukumam – K.Rēdlihs ar tālu metienu, ripai skarot kādu no pretiniekiem, pārspēja viesu vārtsargu (2:2). Ļoti rezultatīvs 1. periods.

Темы: , , , ,