Gorkša 'Reading' Līgas kausā nenosargā četru vārtu pārsvaru un zaudē 'Arsenal'

foto readingfc.co.uk

Latvijas futbola izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā ”Reading” komanda otrdien Anglijas Līgas kausā nenosargāja četru vārtu pārsvaru un ar rezultātu 5:7 (4:1) savā laukumā piekāpās Londonas ”Arsenal” komandai.

12.minūtē spēles rezultātu atklāja Džeisons Roberts, bet neilgi pēc tam ”Arsenal” spēlētājs Lorēns Koscielnī ieraidīja bumbu savos vārtos. Nākamos divus vārtus guva Mikele Leidžertvūds un Noels Hants, ”Reading” vienībai 37 minūtēs iegūstot četru vārtu pārsvaru. Pirmajā puslaika izskaņā ”Arsenal” vienus vārtus spēja atgūt, kad precīzs bija Teo Valkots (1:4).

Otrajā puslaikā Londonas klubs turpināja pakaļdzīšanos, vārtus gūstot Olivjē Žirū un Koscielnī – 3:4. Savukārt spēles kompensācijas laika sestajā minūtē Valkots izrāva pagarinājumu.

Papildlaikā ”Arsenal” vienību vadībā izvirzīja Maruāns Šamaks, bet 12 minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Pāvels Pogrebņaks. Pagarinājuma kompensācijas laikā Londonas komandas futbolisti Valkots un Šamaks guva divus vārtus un izrāva neticamu uzvaru savai komandai.

Gorkšs šajā mačā laukumā pavadīja visas 120 minūtes.