Latvijas hokejistes ar zaudējumu sāk olimpisko kvalifikācijas turnīru

foto ventasbalss.lv

Latvijas sieviešu hokeja izlase ceturtdien Valmierā ar zaudējumu sāka Soču olimpisko spēļu pirmskvalifikācijas turnīru.
Pirmajā mačā Latvijas hokejistes ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Dānijas valstsvienībai.

Spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja dāniete Simone Jakkveta, bet otrajā periodā pēc Annas Sofijas Klausenas un Jūlijas Gregersenas metieniem rezultāts kļuva 3:0 Dānijas labā.

Trešajā periodā Ieva Pētersone Latvijas izlasei vienus vārtus atguva, tomēr dānietes ātri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, kad precīzi meta Nikolina Jensena (1:4). Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās un latvietes piedzīvoja zaudējumu.

Nākamajos mačos Latvijas hokejistes spēkosies ar Itālijas un Dānijas komandām. Izšķirošajai kvalifikācijas kārtai kvalificēsies tikai šo turnīru uzvarētāji.

Otrajā mačā Austrija ar 7:0 (1:0, 2:0, 4:0) sagrāva Itāliju.

Latvijas sieviešu hokeja izlases sastāvs olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.

Vārtsardzes: Evija Tētiņa (SHK Laima), Ilze Krontāle (Zemgale);

Aizsardzes: Žanete Vasiļevska (Sāga), Sarma Pone (SHK Laima), Laura Aldiņa (Linkopings, Zviedrija), Aija Apse (SHK Laima), Olita Liepiņa (SHK Laima), Ilze Kronberga (SHK Laima);

Uzbrucējas: Laila Dekmeijere-Trigubova (SHK Laima), Inese Geca-Miljone (SHK Laima), Iveta Koka (Leksands, Zviedrija), Baiba Dzene (Sāga), Baiba Kurme (SHK Laima), Ilze Bičevska (Herning, Dānija), Ivita Krūmiņa (SHK Laima), Lelde Hartmane (SHK Laima), Sindija Agare (SHK Laima), Anna Katrīna Lagzdiņa (SHK Laima), Māra Trēziņa (SHK Laima), Ieva Pētersone (Pantera, Baltkrievija).