DU volejbolisti nodemonstrē labu sniegumu pret līderiem

foto sportacentrs.com

Schenker volejbola līgā svētdien zaudējumu piedzīvoja “Daugavpils Universitāte, kas četros setos atzina līgas labākās komandas “Parnu VK” pārākumu,informē Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpiliešiem šajā spēlē varēja palīdzēt arī līdz šim traumētais Edgars Točs. Komandas līdera lomu gan uzņēmās nevis viņš, bet gan Vitālijs Cinne, kuram šī spēle bija, iespējams, labākā visā sezonā. Daugavpilieši pret līgas līdervienību demonstrēja patiešām labu sniegumu, vairākkārt pārsteidzot ar labu spēli aizsardzībā, kā arī uzbrukumā. Pirmajā setā gan tika zaudēts ar 25:27, toties otrajā izdevās reabilitēties – 25:23.

Trešajā setā igauņi bija krietni labāki (18:25) un arī ceturtajā likās, ka DU nebūs variantu, tomēr izdevās sadeldēt pretinieku pārsvaru. Aizraujošā galotnē “Parnu” uzvarēja ar 25:22.

Turnīra tabulā DU joprojām ieņem septīto vietu ar labām iespējām tikt arī vēl augstāk.