Handbolistiem bezierunu zaudējums Baltkrievijai

foto Romualds Vambuts Sportacentrs.com

Ceturtdien Olimpiskajā Sporta centrā Rīgas Domes kausa izcīņas pirmajā spēlē Latvijas handbola valstsvienība nespēja izrādīt pretestību Baltkrievijas izlasei, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 18:33.

Pirmais puslaiks Latvijai pagalam neveiksmīgs. Baltkrievi spēlēja solīdi, taču nekādus brīnumus nerādīja. Savukārt mājinieku darbībām uzbrukumā pārāk daudz brāķa, kas ļāva gūt vien sešus vārtus pirmajā pusstundā. Pēc tās viesi no Baltkrievijas atradās vadībā ar 15:6.

Otrajā puslaikā uzbrukums Latvijas izpildījumā jau izskatījās cerīgāks, tomēr līdz ar latviešu atraisīšanos uzbrukums padevās arī viesiem. Baltkrievi sasniedza un pārsniedza desmit vārtu starpību. Puslaika vidū nākamā pasaules čempionāta finālturnīra dalībniece sasniedza arī 15 vārtus (31:16).

Mača beigu sirēnai skanot, tablo vēstīja 33:18 par labu Baltkrievijai.

Latvijas izlase otro spēli aizvadīs rītvakar, tiekoties ar citu pasaules čempionāta finālturnīra dalībnieci Krieviju, kas šodien ar 34:16 sakāva Lietuvu.

Latvijas izlases sastāvs: Oskars Arājs, Ēriks Blūms, Elvijs Borodovskis, Dzintars Dravnieks, Andis Ērmanis, Jānis Gremzde, Aivis Jurdžs, Gatis Kozlovs, Dainis Krištopāns, Artūrs Kuģis, Edgars Kukša, Ģirts Lilienfelds, Kaspars Lisovskis, Uldis Lībergs, Egils Politers, Austris Tuminskis
Treneri: Valdis Labanovskis, Dmitrijs Bražņikovs
Ārste: Viktorija Karjagina

28.12.2012 , 10:00