Basketbolistes pirmo posmu noslēdz ar sagrāvi

Jaunās Sieviešu basketbola līgas pamatturnīra 1. posmu ar zaudējumu noslēgusi “Daugavpils Universitāte”, kas bez variantiem ar 63:90 zaudēja Ventspilij, informē Sporta pārvaldes portāls.

Šai spēlei no turnīra tabulas viedokļa nebija lielas nozīmes, jo augstāk par septīto vietu DU nebija cerību pakāpties. Neskatoties uz to, sākums izdevās veiksmīgs, pie tam lieliski basketbolistes darbojās uzbrukumā, jau pirmajā ceturtdaļā iemetot 25 punktus. Saglabāt šādu rezultativitāti neizdevās, toties ventspilnieces turpināja uzbrukt labi visas cīņas garumā.

Ar katru minūti viešņas turpināja palielināt pārsvaru, sasniedzot maksimālo punktu tieši pašās beigās. DU zaudējums ar 63:90. Kārtējo reizi pārliecinoši tika zaudēta cīņa zem groziem (35:50), arī no tālās distances pretinieces meta labāk.

DU rezultatīvākā ar 22 punktiem bija Santa Baltace, 17 – Tatjanai Savickai, bet pa deviņi Olgai Lakomko un Anastasijai Kaminskai.