Daugavpils izlase pēdējā minūtē izrauj uzvaru pret ASV studentiem

Daugavpils hokejisti vēsturiskajā spēlē pret ASV studentu komandu “Liberty Flames” izcīnīja dramatisku uzvaru cīņas pēdējā minūtē, pieveicot pretinieku ar 4:3, informē Sporta pārvaldes portāls.

Pirmā ASV studentu viesošanās Daugavpilī sapulcēja lielu skaitu hokeja interesentu. Tribīnes bija gandrīz pārpildītas, un hokejisti nelika vilties. Daugavpils izlases pamatkodolu veidoja “RSS-LRC” komanda.

Spēles pirmajās minūtēs amerikāņi izskatījās pārliecinošāk, krietni biežāk apdraudot mājinieku vārtus. Pirmo vārtu guvumu nācās gaidīt līdz 16. minūtei, kad izcēlās tieši “Liberty Flames”. Pēc pārtraukuma, kurā ar savu satriecošo uzstāšanos priecēja daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, emocijas sita augstu vilni. Hokejisti vairākkārt saķērās, tādēļ kļuva skaidrs, ka bez kautiņa šoreiz neiztiks. To publika arī sagaidīja trešajā periodā, bet vēl līdz tam tika gūti četri vārti.

Otrās trešdaļas sākumā izcēlās Aleksandrs Dobrovoļskis, bet viesi ātri atbildēja ar to pašu. Pateicoties Aleksandra Ratnieka un Dobrovoļska otrajam vārtu guvumam, pirms pēdējām 20 minūtēm rezultāts bija 3:2 Daugavpils labā.

“Liberty Flames” centieni panākt līdzsvaru nesa augļus 54. minūtē, bet uzvaru tomēr izrāva Daugavpils, kad pēdējā minūtē izgājienu viens pret vienu realizēja Vitālijs Ļeščovs! ASV studenti pēdējās sekundēs nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, guva arī vienus vārtus, taču tie netika ieskaitīti.

Vēsturiskā spēle noslēdzās ar Daugavpils uzvaru 4:3.