Novada svarbumbu cēlāji veiksmīgi startēja Latvijas kausa izcīņas 2. posma sacensībās

Pirms Lieldienām, Viļānos, notika Latvijas kausa izcīņas 2. posma sacensības svarbumbu celšanā divcīņā un stafetēs. Individuālajā vērtējumā novada svarbumbu cēlāji izcīnīja 9 zelta, 3 sudraba un 3 bronzas godalgas, informē Daugavpils novada Domes portāls.

4 zelta medaļas izcīnīja jaunietes: Ksenija Kišlova svara kategorijā līdz 53 kg, Kristīne Pavlovska līdz 58 kg, Jūlija Čepakova līdz 63 kg un Diāna Koroļeva virs 63 kg. Otro zelta godalgu izcīnīja Kristīne Pavlovska arī sieviešu konkurencē.

1.vietu jauniešiem svara kategorijā līdz 63 kg ieguva Kalupes pagasta pārstāvis Raivis Lociks, 3.vietā Aleksejs Vasiļjevs. Vīriešiem 1. vietu svara kategorijā līdz 78 kg ieguva Edgars Pavlovskis, sudraba godalgas  - Andrejs Matvejevs un Iļja Jakovļevs, bronzas medaļas  - Alfreds Kokins un Sandis Lociks. Veterānu konkurencē pārliecinošas uzvaras guva Alfreds Kokins un Jurijs Kopasovs.

Novada jauniešu stafetes komanda izcīnīja 2. vietu, bet vīriešu komanda 3.vietu. Apkopojot individuālos un komandu rezultātus stafetēs, novada jauniešu komanda izcīnīja 3.vietu starp jauniešu komandām 2. posma sacensībās ar 75 punktiem. Šoreiz stiprāki izrādījās Jēkabpils „Jāņa Āboliņa„ sporta klubs ar 94 punktiem un SK „Viļānu bitīte„ ar 77 punktiem.

Veiksmīgāk startēja novada vīriešu komanda, kura 10 komandu konkurencē ar 86 punktiem izcīnīja 2.vietu. 1.vietā Rīgas Tehniskās universitātes svarbumbu cēlāji ar 96 punktiem un 3.vietā Jēkabpils „Jāņa Āboliņa” sporta klubs ar 79 punktiem.

Novada izlases komanda tika komplektēta no Lauceses, Biķernieku, Kalupes, Naujenes pagasta svarbumbu cēlājiem un Daugavpils celtnieku profesionālās vidusskolas audzēkņiem, kurus sacensībām sagatavoja Celtnieku profesionālās vidusskolas sporta skolotājs un novada izlases komandas sabiedriskais treneris Ivans Gaļašs.