Latvijas džudisti izcīna piecas medaļas turnīrā Tartu

Latvijas sportisti izcīnījuši piecas medaļas junioru Eiropas Džudo savienības turnīrā Igaunijas pilsētā Tartu, portālu "Delfi" informē "Latvijas Džudo federācija".

Par čempioniem kļuva Ruslans Soha (-55 kg), Mihails Šteinbuks (-73 kg) un Ņikita Vološins (-81 kg.

Mihailam tā ir jau trešā uzvara šī gada reitinga turnīros, bet Ņikitam – otrā. Savukārt Ruslans ir ļoti veiksmīgi debitējis junioru vecuma grupā, jo ir par divām vecuma grupām jaunāks.

Sudraba medaļu ir izcīnījusi Sabina Raka (-70 kg), bet bronzas medaļu ieguva Dmitrijs Fedosejenkovs (-73 kg).

Divu dienu sacensībās piedalījās 151 sportists no Somijas, Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Vācijas, Dānijas, Igaunijas, Lielbritānijas, Somijas, Norvēģijas un Krievijas.

Kopvērtējumā Latvijas komanda izcīnīja otro vietu, mūs apsteidza tikai somu džudisti, bet trešo vietu ieņēma Baltkrievijas sportisti.